Środa, 26 grudnia 2012, 19:47

Patrzył na mikrofon, jak DZIWKA NA KUTASA!

prawda
fałsz
Patrzył na mikrofon, jak DZIWKA NA KUTASA!
foto: mwmedia.pl
Doda znana jest ze swojego mściwego charakteru. Piosenkarka nie przepuściła okazji, aby poniżyć i obsmarować w mediach wszystkich swoich byłych partnerów. Teraz przyszedł czas na Błażeja Szychowskiego, z którym jak sama twierdzi "OD DAWNA JUŻ NIE JEST".

Nergal, czy Majdan upokarzani przez Dodę już po rozstaniu mieli przynajmniej szansę, aby się jej odpłacić tym samym. Z kolei Błażej był przez nią atakowany już wtedy, kiedy byli razem. Piosenkarka publicznie go poniżała twierdząc jednocześnie, że wciąż są parą.

Jemu to najwidoczniej nie przeszkadzało, być może ze względu na pozycję Dody i fakt, że mógłby się przy niej wybić. Jednak po ostatniej wypowiedzi Rabczewskiej Błażej może się już pożegnać z noszeniem za nią kurtki i protestowaniem przeciwko GMO.

W programie 20 m kw. Łukasza Doda stwierdziła, że jej chłopak NIE NADAJE SIĘ NA MĘŻA i jest z nią, bo zależy mu na popularności i byciu celebrytą.

- Bardzo pragnę miłości. Błażej nie jest kandydatem na męża, od dawna z nim nie jestem. Większość z moich partnerów była ze mną, ponieważ jestem Dodą. Poznam tego odpowiedniego faceta po tym, jak odwróci głowę, jak będą paparazzi mu robili zdjęcia, taki będzie miał naturalny odruch, a nie szczerzył się jak głupi i patrzył na mikrofon jak dziwka na kutasa - skwitowała swój związek Doda.

Pozostaje chyba tylko życzyć powodzenia w szukaniu tego jedynego...

Komentarze

Gość 10 stycznia 2013 21:49
Nie moglibyście napisać czegoś o nagrodach Nobla albo (jeśli już musi to być "wiedza lekka") jaką kanapkę na śniadanie jadł dziś profeor jednego z uniwesytetów? Zamiast tego czytamy jak zachowują się i przeklinają niziny społeczne.