Piątek, 10 sierpnia 2012, 15:50

Grycanki na lodzie! Nie mają sponsora swojego show!

prawda
fałsz
Grycanki na lodzie! Nie mają sponsora swojego show!
foto: mwmedia.pl
Marta Grycan wraz ze swoimi córkami uparcie dąży do tego, aby zaistnieć w show biznesie. Ich najnowszym projektem, dzięki któremu miały zdobyć sławę miał być reality show. Programu jednak nie będzie!

Grycanki już były w ogródku, już witały się z gąską, ale z ich marzeń o własnym reality show w TVN nici! Nie znaleźli się bowiem sponsorzy, którzy mogliby wyłożyć pieniądze na produkcję programu.

Formuła programu była prosta. Grycanki chciały wpuścić telewizję do swego domu – by na wzór znanych sióstr Kardashian pokazać swe życie całemu światu. Kamery miały je filmować przez całą dobę, co z pewnością pozwoliłoby na poznanie wielu sekretów Marty i jej córek.

Wszystko było już niemal gotowe, a panie miały jedynie pozyskać sponsora, który wyłożyłby pieniądze na program. Niby nic wielkiego dla osób z tak znanym nazwiskiem, a jednak nikt nie zdecydował się wyłożyć pieniędzy na kontrowersyjne reality show z Grycankami w roli głównej.

Wygląda na to, że biznesmeni nie widzą w takim programie potencjalnych zysków. I choć wydawałoby się, że nazwisko Grycan przyciągnie setki widzów, sponsorzy są jednak innego zdania.

Cóż, na otarcie łez Marcie i jej córkom pozostaje jeszcze kariera w programach kulinarnych, modzie i tańcu.

Komentarze

ja 21 sierpnia 2012 16:59
Matka jest piękną kobietą, ale córki to wizualna porażka. Czy ta kobiet nie widziała, jak jej córki się rozwijają? Nie mogła dopilnować, żeby się nie utuczyły? Winę za otyłość dzieci ponoszą nie tyle same dzieci, co ich rodzice... BTW moim zdaniem one wszystkie powinny szczegółowo przebadać hormony, zwłaszcza tarczycowe... Sama mam chorą tarczycę więc wiem, że można "tyć z powietrza" od choroby. Leczenie = utrata nadwagi.
Gość 20 sierpnia 2012 19:58
ale po co tej malej kalosze na tym zdjeciu?
iza 16 sierpnia 2012 22:15
grycanki moze i maja lodowe nazwisko, ale tak na prawde nie maja z lodami nic wspolnego. I dlatego nie kumam dlaczego o nich sie pisze
Gość 12 sierpnia 2012 10:46
Dlaczego obrażacie "utyte" dziewczyny... Na pewno same tego nie wybrały... Nie rozumiem takiego toku myślenia, grube-ble, chore umysłowo... I po co te docinki, lepiej wam z tym?
Gość 11 sierpnia 2012 23:55
Może ministerstwo zdrowia zapłaci za program, w którym będą je pokazywać jako przestrogę. Nie żryj tyle, bo skończysz jak one!
Gość 11 sierpnia 2012 18:02
dziwne że lód się jeszcze nie załamał...
Mat 10 sierpnia 2012 23:11
Sponsor to nie idiota. Kto oglądałby jakieś utyte dziewczyny. Za mniejszą kasę zrobią reality show z ładnymi, zgrabnymi dziewczynami. Przynajmniej będą mieć gwarancje, że faceci to obejrzą.