Środa, 30 maja 2012, 09:00

Michał Piróg BOI SIĘ Grycanek!

prawda
fałsz
Michał Piróg BOI SIĘ Grycanek!
foto: facebook.com
Największy przeciwnik Grycanek, Michał Piróg, znów dal o sobie znać. Według Michała, panie Grycan nie posiadają żadnego talentu, jedynie ogromne zwały tłuszczu. Wiele razy publicznie obrażał Martę Grycan i jej córki, nazywając ich działania w show biznesie: „Godzilla atakuje”!

Czyżby Michał bał się nowych celebrytek? Wszystko wskazuje na to, że tak. Weronika Grycan otrzymała ostatnio propozycję od Michała Wiśniewskiego i została osobistym choreografem zespołu „Ich troje”. Najwidoczniej Piróg obawia się, że nastolatka sprawdzi się w nowej roli i zajmie jego miejsce.

Wiadomo, że nowe, zwłaszcza kontrowersyjne osoby w show biznesie, są bardziej pożądane, niż te już sprawdzone. Weronika, zdaniem Wiśniewskiego, ma świetne pomysły i doskonałe predyspozycje, by zostać profesjonalną choreografką. W jednym z wywiadów znajomy celebryty wyznał, że Michał naprawdę się boi o swoją karierę

Michał Piróg boi się o chleb. Od kiedy zrobiło się głośno o Grycankach i ich marzeniu wejścia do świata mody i tańca, poczuł, że pali mu się grunt pod nogami. (...) Tymczasem Weronika dostała pracę i uczy tańczyć Michała Wiśniewskiego. Ciekawe, kiedy wygryzie Michała z jakiegoś tanecznego show?”

Czy juror tanecznego show „You can dance”, ma powody do obaw? Czy Weronika odbierze mu chleb? Przekonamy się wkrótce, a tymczasem będziemy uważnie śledzić pierwsze kroki młodej choreografki, Weroniki Grycan.

foto: facebook.com

Komentarze

Gość 14 listopada 2012 20:12
dajcie mi harpun
Bywa;ec ala Tak Bywa 28 lipca 2012 14:38
"Ciekawe, kiedy wygryzie Michała z jakiegoś tanecznego show?” dobrze ujęte :D
Gość 30 maja 2012 17:56
niech się boi, bo jak go ta grycanka ściśnie to bedzie z nim krucho!!!