Piątek, 10 sierpnia 2012, 16:01

ZDRADZA żonę z młodszą!!!

prawda
fałsz
ZDRADZA żonę z młodszą!!!
foto: mwmedia.pl
Niedawno media donosiły o kryzysie w małżeństwie Roberta Więckiewicza. On i jego żona Natalia Adaszyńska, przeżywali trudne chwile. Oficjalnie powodem kłopotów był natłok obowiązków, nieoficjalnie wiemy, że Robert spotyka się z inną kobietą!

Podobno kryzys w małżeństwie został spowodowany przepracowaniem Roberta, który obecnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych i najpopularniejszym aktorem w Polsce.

Jak się jednak okazuje, Robert znalazł chwilę, aby oderwać się od swoich zawodowych obowiązków. Wolnego czasu nie spędził jednak z żoną, a z KOCHANKĄ!

Tygodnik "Życie na gorąco" informuje, że w ostatnią sobotę lipca aktor i jego młodsza "znajoma" byli widziani razem w warszawskim parku Agrykola. Pechowo dla nich spotkanie to uwiecznił jeden z fotoreporterów. Czułe gesty, pocałunki i karmienie się nawzajem sałatką dobitnie świadczą o charakterze tej "znajomości".

Po spotkaniu para wsiadła do jednego samochodu, ale kobieta zatrzymała się kilka ulic przed domem Więckiewicza. Resztę trasy aktor przebył pieszo. Jak widać związek utrzymują w pełnej konspiracji. Jednak paparazzi wszystko wypatrzą.

Komentarze

Gość 22 sierpnia 2012 14:52
...
Gość 11 sierpnia 2012 21:19
...