Czwartek, 9 sierpnia 2012, 17:00

Grób za 100. tysięcy! Nie stać mnie!

prawda
fałsz
Grób za 100. tysięcy! Nie stać mnie!
foto: mwmedia.pl
Zgodnie z obietnicą złożoną rodzinie zmarłej artystki, prof. Czesław Dźwigaj przygotował już projekt nagrobka, który mógłby stanąć na warszawskich Powązkach jeszcze przed 1 listopada. Niestety, jak się okazuje rodziny Villas nie stać na taki wydatek.

Autor projektu pomnika zmarłej w grudniu zeszłego roku Violetty Villas, wycenia go na 100 tysięcy złotych. Jednak syn artystki nie ma pieniędzy, aby pokryć taki wydatek i prosi o wsparcie.

- Grób mamy będzie kosztować 100 tysięcy złotych. Są do dla mnie ogromne pieniądze. Byłbym szczęśliwy, gdyby ktoś zdecydował się pomóc. Ludzie pamiętają te ostatnie lata, które dla mojej mamy nie były najlepsze, a ja chciałbym tym pomnikiem oddać to, co w życiu mamy było najlepsze. Żeby ktoś, kto stanie nad tym grobem i nie znał mamy, zrozumiał, kim była - żali się w wywiadzie z Super Expressem Krzysztof Gospodarek.

Cóż, sensownym rozwiązaniem byłoby poproszenie autora projektu pomnika o przygotowanie czegoś tańszego, przecież nagrobek zmarłej nie musi aż tyle kosztować. Ale może znajdą się darczyńcy, którzy wspomogą syna Villas. Choć z drugiej strony, czy pomnik za 100 tysięcy nie jest lekką przesadą?

Komentarze

ZDENERWOWANA 12 sierpnia 2012 21:21
dokładnie! chcę napisać ze oni tu stawiają jej jakiś pomnik (ok spiewala fantastycznie ) za 100 tysięcy??? i jeszcze prosi o datki na pomnik artystki która nie była kimś tak szczególnym... te pieniądzxe mozna by dac na zbudowanie studni w sudanie !!!
Gość 11 sierpnia 2012 18:39
a dzieci w afryce głodują.