Poniedziałek, 20 lutego 2012, 20:53

MISS FINLANDII w bikini

prawda
fałsz
MISS FINLANDII w bikini
foto: beautycontestupdate.com
Miss Finlandii objawiła swoje wdzięki na jednej z plaż w Miami. Sara Chafak ma 21 lat, a zdobycie przez nią tytułu nie odbyło się tak jak powinno. Podczas wyborów korona spoczęła bowiem a głowie Pii Pakarinen. Jak to się stało, że to jednak Sara będzie reprezentować Finlandię na gali Miss Universe?

foto: blogspot.com


Pia Pakarinen z radością przyjęła koronę i tytuł najpiękniejszej. Jednak to, co nastąpiło później było dalekie od marzeń i wyobrażeń dziewczyny.

foto: missosology.info


Stowarzyszenie zajmujące się organizowaniem konkursu zostawiło podobno zwyciężczynię na pastwę losu. Nikt nie wspomógł jej w przygotowaniach do Miss Universe. Pakarinen stwierdziła, że nie chce dłużej podtrzymywać iluzji i zrzeka się tytułu miss. Wyraziła nadzieję na to, że w jej karierze pojawią się inne okazje i propozycje, a ogłoszenie swojej decyzji odczuła jako wielką ulgę.

Eino Makunenprzewodniczący organizacji konkursowej zdecydował, że tytuł trafi w ręce wicemiss – Sary Chafak. Obecna ukoronowana uwielbia śpiewać, oglądać filmy, piłkę nożną, biegane i dobre jedzenie. O ile w zamiłowanie do lekkoatletyki jesteśmy w stanie uwierzyć oglądając jej zdjęcia w kostiumie kąpielowym, o tyle uwielbienie dla dobrej kuchni jakoś nie przekonuje;)

foto: dailymail.co.uk


Podobno najpiękniejsza Finka jest inteligentna, a dowodem na to mają być studia w Estońskiej Szkole Biznesu (na kierunku Marketing i Ekonomia). Uważa, że jej "największym uzdolnieniem jest poczucie humoru”. Tego nie możemy sprawdzić, ale jedno wiemy. Zdjęcia Sary przypominają o zbliżającej się wiośnie i konieczności zadbania o linię;)

foto: dailymail.co.uk

foto: dailymail.co.uk


BF

Komentarze

kj 21 lutego 2012 18:35
super laska
Gość 21 lutego 2012 18:35
no no no
Gość 21 lutego 2012 11:01
śliczne ciało!:)