Poniedziałek, 21 maja 2012, 10:19

Wkrótce ślub!

prawda
fałsz
Wkrótce ślub!
foto: mwmedia.pl
Zakochana para, Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski, już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Jak donosi "Życie na gorąco", sakramentalne „tak” z ich ust usłyszymy już latem. Nikt nie spodziewał się, że romans celebrytów tak szybko przerodzi się w poważny związek.

W lutym, Monika i Zbyszek, pierwszy raz pojawili się razem na salonach. Początkowo nie chcieli ujawniać uczucia, jakie ich połączyło, ale szybko zmienili zdanie i bez żadnych zahamowań przychodzą wspólnie na różne imprezy.

Ich wspólny znajomy w rozmowie z tabloidem wyznał, że para nie widzi świata poza sobą

„Z pewnością szybko wezmą ślub. I on i ona lubią formalizować swoje związki, oboje mają już za sobą dwa małżeństwa. Nie zdziwiłbym się, gdyby już mieli zaklepany termin w urzędzie i to na najbliższe lato”.

Najwidoczniej Monikę i Zbyszka łączy prawdziwe uczucie, na które czekali od dłuższego czasu. Niestety, będą musieli jeszcze troszkę poczekać, ponieważ dziennikarka nie ma jeszcze rozwodu. Jak wyznała w jednym z wywiadów: "to tylko formalność", którą zamierza załatwić podobnie jak jej ukochany, na pierwszej sprawie rozwodowej.

Czy plany zakochanej pary spełnią się? Czy Monika i Zbyszek w końcu będą szczęśliwi? Przekonamy się już wkrótce.

Komentarze

Gość 22 maja 2012 08:18
a kiedy rozwód?????????