Piątek, 13 lipca 2012, 14:00

Natalia Siwiec marzy o karierze w TV!

prawda
fałsz
Natalia Siwiec marzy o karierze w TV!
foto: mwmedia.pl
Natalia Siwiec odkąd jej wdzięki poznał cały świat i odkąd została okrzyknięta Miss Euro 2012, nie spoczywa na laurach i za wszelką cenę stara się zdobyć jeszcze większą popularność. Odwiedziny w śniadaniowej telewizji, reklama napoju energetycznego gołym tyłkiem, to tylko nieliczne sposoby, jakie stosuje zgrabna modelka.

Rezultaty widać gołym okiem! Natalia pochwaliła się ostatnio, że otrzymała propozycję rozbieranej sesji dla Playboya. Już nie możemy się doczekać, zwłaszcza, że Siwiec zdradziła, że fotki wyszły naprawdę kusząco! Poza tym, wschodząca celebrytka wyznała, że jej największym marzeniem jest kariera na szklanym ekranie.

"Dalej będę pracować w modelingu, a także realizować się na innych płaszczyznach. W Indiach miałam okazję pracować przy kilku produkcjach telewizyjnych i bardzo mi się to podobało. Podobno mam talent i kamera mnie kocha. Na chwilę obecną mam propozycje z polskich i europejskich stacji TV i przyznam, że są to bardzo kuszące propozycje. Mam zamiar wykorzystać zdobyte doświadczenie z pracy na świecie w bardzo efektywny i efektowny sposób. Uwielbiam pracę przed kamerą i nie ukrywam, że takich propozycji jest najwięcej. Cieszy mnie to, ponieważ ten kierunek obrałam już dawno temu i w sposób bardziej lub mniej świadomy realizuje."

Czy marzenia Natalii się spełnią? Ciekawe, która polska stacja telewizyjna zaproponowała Siwiec pracę i w jakim charakterze? Czyżby Miss Euro 2012 miała poprowadzić jakiś program? Trzeba przyznać, że wdzięku jej nie brakuje, ciekawe jak z intelektem?

Chcielibyście zobaczyć Natalię w telewizji?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

joo 21 października 2012 00:23
nos też ma operowany - do czego się nie przyznała. lecz gołym okiem widać różnicę
gość 23 lipca 2012 13:02
Okropne oczy.
Gość 16 lipca 2012 12:58
przeciez byla taka ladna dziewczyna przed tymi wszytskimi botoksowymi zachciankami a te usta to juz przesada
Gość 15 lipca 2012 22:43
Będzie ciężko bo mało jest programów, których osią akcji jest pokazywanie cycków.
Gość 15 lipca 2012 20:04
wypchane policzki, botoks w ustach, soczewki i inne sztuczne elementy....czy naprawdę nie ma już wystarczająco naturalnych dziewczyn, które można podziwiać...?
nie! nie chcę żeby taki plastik królował w TV...
Gość 15 lipca 2012 12:27
jej usta mnie przerażają...