Niedziela, 28 października 2012, 14:00

Marta Kaczyńska OSZUKIWAŁA MĘŻA PRZEZ 4 LATA! Nie jest ojcem jej dziecka!

prawda
fałsz
Marta Kaczyńska OSZUKIWAŁA MĘŻA PRZEZ 4 LATA! Nie jest ojcem jej dziecka!
foto: mwmedia.pl
Marta Kaczyńska prawdopodobnie rozwiedzie się ze swoim obecnym mężem Marcinem Dubienieckim. To nie pierwsze kłopoty w jej życiu prywatnym. Zaraz po swoim poprzednim rozwodzie z Piotrem Smuniewskim, Kaczyńska ujawniła, że jej były mąż nie jest ojcem ich córki i wystąpiła do sądu o zaprzeczenie ojcostwa.

Kiedy Piotr Smuniewski i Marta oficjalnie przestali być małżeństwem wyznała ona, że były mąż NIE JEST OJCEM jej córki Ewy. Dziewczynka miała wtedy już 4 latka, więc, Kaczyńska przez CAŁY TEN CZAS OSZUKIWAŁA MĘŻA. Prawdopodobnie to było przyczyną rozpadu ich małżeństwa. Być może Marta już wcześniej wyznała mu prawdę, a on nie mogąc się pogodzić z tym, że go zdradziła i okłamała zażądał rozwodu.

Jak było naprawdę nie wiadomo, ale taka informacja rzeczywiście mogła być przyczyną rozpadu ich związku. Aby dowieść, że Ewa nie jest córką Piotra, Kaczyńska złożyła pozew o zaprzeczenie ojcostwa. W sądzie przedstawiła wyniki badań DNA. Wkrótce po rozprawie Smuniewski przestał się interesować córką.

Teraz Kaczyńska znów ma kłopoty osobiste. Na włosku wisi też jej drugie małżeństwo z Marcinem Dubienieckim. Marta wyprowadziła się niedawno z ich wspólnego apartamentu w Gdyni i zamieszkała razem z córeczkami w mieszkaniu swoich zmarłych rodziców w Sopocie.

Czyżby i w tym przypadku chodziło o jakąś tajemnicę?

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Klara 12 listopada 2012 00:54
Prawda piszesz ojca nie ma to Marte zostawia. Tak to oszust !
Ktos 12 listopada 2012 00:52
Co Ty plecierz, ren drugi maz to oszust I karierowicz,ktory uzywal swego narzedzia aby to malrzenstwo rozbic ,przy boku jej ojca chcial budowac sld.
mirek 30 października 2012 10:21
no prosze corka lecha bratanica jaroslawa najbardziej religijni faceci w Polsce a ona daje kazdemu kto chce. gdzie nauki tatusia i wojka