Czwartek, 5 lipca 2012, 14:30

Orłoś poprowadzi NOWY program!

prawda
fałsz
Orłoś poprowadzi NOWY program!
foto: mwmedia.pl
Maciej Orłoś kojarzy się tylko i wyłącznie z programem informacyjnym, emitowanym na antenie telewizyjnej jedynki - „Teleexpressem”. Nie ma się co dziwić, w końcu dziennikarz prowadzi go od 1991 roku. W jednym z ostatnich wywiadów, Maciek wyznał, że chciałby zmienić swoje życie i spróbować czegoś nowego. I chyba mu się to udało!

Już niebawem będziemy mogli podziwiać słynnego dziennikarza w całkowicie nowej roli. Orłoś bowiem został wybrany na gospodarza nowego programu „Nie ma jak Polska”. Razem z Anną Karną, będą odwiedzać najciekawsze zakątki Polski, o których będą opowiadać w programie. Następnie telewidzowie za pomocą smsów zdecydują, kto wybrał lepsze miejsce, Ania czy Maciek?

„Wraz z moją towarzyszką podróży będziemy się zakładać, kto wybrał bardziej ekscytujące miejsca i ciekawiej je zaprezentował, a tym samym skuteczniej zachęcił widzów do podróży po danym regionie. O tym, kto ma rację, decydują widzowie w głosowaniu sms-owym. Ta osoba, która przegra rywalizację, musi wykonać ustalone uprzednio zadanie, np. wydoić krowę czy strzelić z armaty”.

To ogromna szansa dla celebryty! W końcu przestanie być kojarzony tylko i wyłącznie z informacjami. Najciekawsze jest to, że przegrany będzie musiał wykonać uprzednio ustalone zadanie. Przewidziane jest między innymi: dojenie krów, czyszczenie basenów, sprzątanie toalety oraz wystrzelanie z armaty. Jak widać, zapowiada się świetna zabawa.

Jak sprawdzi się Maciek w roli prowadzącego? Przekonamy się tuż po wakacjach!

Komentarze