Wtorek, 3 lipca 2012, 09:00

Kate Holmes i Tom Cruise już nie są razem!

prawda
fałsz
Kate  Holmes i Tom Cruise już nie są razem!
foto: nme.com
Amerykańska aktorka Kate Holmes po sześciu latach szczęśliwego małżeństwa, postanowiła rozstać się ze swoim mężem, Tomem Cruisem. To był prawdziwy szok dla wszystkich fanów hollywoodzkiej pary, która do tej pory uchodziła za wzorowe małżeństwo.

Najbardziej zaskoczony był sam Tom, który w ogóle nie spodziewał się, takiej decyzji. 29 czerwca okazał się dla niego najgorszym dniem w życiu! Kate, bez jakichkolwiek wyjaśnień, złożyła pozew rozwodowy, w którym między innymi żąda opieki nad ich sześcioletnią córeczką – Suri.

Tom i Kate poznali się w 2005 roku. Młodziutka, początkująca aktorka bardzo szybko zakochała się w przystojnym i bardzo bogatym gwiazdorze. Po romantycznych oświadczynach na wieży Eiffla, zakochani podjęli decyzję o ślubie. Kilka miesięcy przed uroczystością, przyszła na świat Suri, upragniona córka aktorów.

Mimo, iż dzieliła ich duża różnica wieku (16 lat), celebryci dogadywali się jak nikt inny. Znajomi uważali ich związek za idealny. Nikt nawet nie pomyślał, że ta para może kiedyś się rozstać. A jednak! Aktorka, jako oficjalny powód rozpadu małżeństwa podała: różnice nie do pogodzenia”.

Wszystko wskazuje na to, że Kate już podjęła decyzję, której nie zamierza zmieniać. Tym bardziej, że wspiera ją cała rodzina, a ojciec aktorki, który jest doskonałym prawnikiem specjalizującym się właśnie w sprawach rozwodowych, będzie ją reprezentował w sądzie. Komu zostanie powierzona opieka nad małoletnią Suri? To właśnie o dziecko para będzie walczyć najbardziej. Zarówno Kate, jak i Tom bardzo chcą mieć córkę przy sobie.

Jak zakończy się sprawa rozwodowa? Co jest tak naprawdę przyczyną nagłego rozstania Kate i Toma? Przekonamy się już niebawem.

Komentarze