Środa, 21 listopada 2012, 14:04

Hollywoodzki aktor na SKRAJU DEPRESJI!

prawda
fałsz
Hollywoodzki aktor na SKRAJU DEPRESJI!
foto: posh24.com
Suri Cruise bardzo źle znosi rozstanie swoich rodziców. Podobno dziewczynce trudno było się zaadaptować w nowej rzeczywistości. Miała trudności z zaaklimatyzowaniem się w nowym domu i z zaprzyjaźnieniem z rówieśnikami. Jednak jej ojciec, Tom Cruise jest w jeszcze gorszym stanie.

Rozwód rodziców to ciężkie przeżycie i nic dziwnego, że Suri jest trochę rozbita. Jak się jednak okazuje, odejście Katie Holmes i odebranie córki sprawiły, że Tom Cruise również nie jest w dobrej kondycji. Podobno NIE WIDZIAŁ SURI OD MIESIĘCY i powoli popada w depresję.

Znajomi aktora twierdzą, że prawie nic nie je, nie chce spotykać się z nimi i nie przyjmuje żadnych zaproszeń na oficjalne gale, czy bankiety. Tom zaszył się w swoim domu, z którego odeszła Katie zabierając jego córkę i ciągle przebywa w pokoju Suri. Podobno PŁACZE PO NOCACH I CIĄGLE PIJE!

Taka sytuacja może źle wypłynąć na jego zdrowie i karierę. Jednak Tom nie chce dać sobie pomóc. Nie spotyka się z żadnym ze swoich przyjaciół. Jego znajomi w wywiadzie dla magazynu People mówią, że aktor bardzo źle znosi rozstanie i że martwią się o niego. Z kolei przyjaciele Katie sądzą, że to rodzaj szantażu emocjonalnego i że Tom tylko udaje ból, po stracie żony i córki. Jaka jest prawda?

Komentarze