Czwartek, 7 czerwca 2012, 14:00

Maciej Dowbor stał się dojrzalszym mężczyzną!

prawda
fałsz
Maciej Dowbor stał się dojrzalszym mężczyzną!
foto: mwmedia.pl
Od rozstania Maćka i jego byłej żony, Joanny Korniewskiej, minęło już kilka miesięcy. Ale dopiero teraz Dowbor zrozumiał, jak bardzo zmieniło się jego życie i on sam. Przez swój romans, dziennikarz, stał się obiektem krytyki, a jego popularność znacznie spadła.

By poprawić swoją pozycję w show biznesie, Maciek postanowił wyznać swoje grzechy i tym samym odzyskać sympatię ludzi. Na łamach „Faktu”, możemy przeczytać, co tak naprawdę czuje znany prezenter...

„Nie jest tajemnicą, że wiele ostatnio w moim życiu się zmieniło. Ja sam w pewien sposób się zmieniłem. Te ostatnie wydarzenia sprawiły, że dojrzałem. Czuję się dziś trochę innym człowiekiem. Dojrzalszym, bardziej zdystansowanym. Miałem ostatnio dużo pracy, ale bardzo się z tego cieszyłem. Po pierwsze dlatego, że to moja pasja. A poza tym, gdy człowiek ma zajętą głowę, to nie ma czasu zastanawiać się nad swoimi problemami. Potem jednak nadchodzi moment, kiedy w końcu masz czas dla siebie, a wtedy dochodzi do ciebie ta myśl, że przecież praca to nie wszystko, że są rzeczy ważniejsze. Dlatego bardzo się cieszę, że zacząłem przygotowywać się do triathlonu. Ten sport, pokonywanie własnych słabości, pomógł mi także w sensie psychicznym”.

Wszystko wskazuje na to, że Dowbor dojrzał i zrozumiał swoje błędy. Dało się też zauważyć, że coraz więcej czasu poświęca swojej trzyletniej córce, a co za tym idzie próbuje wkupić się w łaski byłej żony. Czyżby dziennikarz liczył na coś więcej?

Niestety rozstanie Macieja i Joasi jest już przesądzone. Nie pomogła nawet terapia, na którą obydwoje się zdecydowali. No cóż, nie każdy związek da się posklejać. Ważne jest to, że para pozostała nadal przyjaciółmi i razem, bez konfliktów, wychowują swoją córeczkę.

Komentarze

Gość 26 stycznia 2013 12:53
PRZESTAL SKAKA NA BOKI I OD RAZU PUBLIKA GO UWIELBIA