Środa, 11 lipca 2012, 09:00

Katie Holmes nareszcie WOLNA!

prawda
fałsz
Katie Holmes nareszcie WOLNA!
foto: askmen.com
Amerykańskie media od wczoraj nie piszą o niczym innym, jak o burzliwym rozwodzie najsłynniejszej pary Hollywood. Katie Holmes może odetchnąć z ulgą, jej były już maż, Tom Cruise, w końcu podpisał ugodę rozwodową. To był najgorszy okres w życiu aktorki. Walka o wolność, a przede wszystkim o opiekę nad nieletnią córeczką Suri – to najbardziej poróżniło aktorską parę. Na szczęście Katie i Tom doszli do porozumienia, uznali że liczy się dla nich tylko i wyłącznie dobro dziecka.

„Jesteśmy zdeterminowani, aby pracować razem nad szczęściem naszej córki Suri. Zamierzamy zachować nasze rodzinne sprawy w tajemnicy i tym samym okazać szacunek dla lat, które spędziliśmy wspólnie. Zamierzamy współpracować, a dowodem na nasze dobre porozumienie jest podpisana ugoda”.

Ugoda zawarta przez celebrytów wskazuje, że Suri zamieszka z Katie, ale Tom będzie mógł się z nią widywać, w ustalonym wcześniej terminie. Ponadto, podczas spotkań aktora z córką, ma zawsze znajdować się w pobliżu ochrona i opiekunka. Katie zadbała również o to, by dziecko nie miało żadnego kontaktu ze scjentologami. To żelazny warunek ugody, w zamian za milczenie celebrytki na temat sekretów tej organizacji.

Czy Katie po rozwodzie może czuć się bezpieczna? Miejmy nadzieję, że wszystkie groźby jej byłego męża, to tylko puste słowa.
Gratulujemy Holmes wytrwałości i życzymy wszystkiego dobrego!

Komentarze