Poniedziałek, 21 maja 2012, 15:30

Agnieszka Szulim na okładce „MAXIMA”

prawda
fałsz
Agnieszka Szulim na okładce „MAXIMA”
foto: faebook.com
Nie da się ukryć, że Agnieszka Szulim jest jedną z najpiękniejszych kobiet w polskim show biznesie. Nikogo zatem nie dziwi, że jej fotka znalazła się na okładce czerwcowego magazynu dla panów „Maxima”. To debiut zgrabnej prezenterki TVP. Nigdy wcześniej nie było jej dane zaistnieć na okładce jakiegokolwiek czasopisma.

Agnieszka jest bardzo fotogeniczna, dlatego wydawcy mieli poważny problem z wyborem okładkowego zdjęcia

„Wybór okładkowego zdjęcia nie był w przypadku Agnieszki łatwy, bo staliśmy przed koniecznością wyboru tego jednego z ponad (dosłownie) 500 świetnych fotografii, ale w cuglach zwyciężyło to. Zwyciężyło z tak wielu względów, że nie dałoby się ich wszystkich tu przytoczyć. A nie, zaraz. Zadecydowały szorty. Przecież to zawsze muszą być szorty”.

Celebrytka w długiej bluzce, krótkich szortach i czarnych szpilkach wygląda bardzo pociągająco. Całość uzupełniają pomalowane na czerwono rozchylone usta. Jak sądzicie wygląda sexy?

Co prawda dziennikarka nie pokazuje zbyt wiele, a szkoda, gdyż każdy zapewne jest ciekawy jak wygląda nowy biust Agnieszki, który kosztował ponad 13 tysięcy złotych. Najwidoczniej debiutancka okładka to tylko przedsmak tego, co jeszcze może nam pokazać piękna prezenterka!?

Jak oceniacie okładkę z Agnieszką w roli głównej? Jest sexy?

foto: faebook.com


foto: faebook.com


foto: faebook.com


foto: faebook.com


foto: faebook.com

Komentarze

Gość 21 maja 2012 18:55
beznadziejnie wyglada na tej fotce!