Wtorek, 26 czerwca 2012, 14:30

Karolina Szostak w roli modelki!

prawda
fałsz
Karolina Szostak w roli modelki!
foto: mwmedia.pl
Karolina Szostak, najpopularniejsza dziennikarka sportowa, postanowiła spróbować swoich sił jako modelka. W miniony weekend w stolicy, odbywała się coroczna impreza modowa, Warsaw Fashion Week i właśnie tam zadebiutowała właścicielka potężnego biustu. Karolina jako jedyna celebrytka, odważyła się wystąpić w pokazie plus size.

Dziennikarka Polsatu wyglądała jak rasowa modelka. Zaprezentowała dwie kreacje: krótką czerwoną i długą granatową z niebieskimi wstawkami. Obie stylizacje pochodziły z kolekcji Papillon & GATTA i w obu Szostak wyglądała świetnie.

Mimo, iż celebrytka nie nosi rozmiaru 36, to i tak czuje się atrakcyjną i bardzo seksowną kobietą. Jak sama wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, otrzymała nawet propozycję rozbieranej sesji od Playboya

„Na początku ucieszyłam się, ale potem zimna woda na głowę. Kobieto jesteś dziennikarką newsową, a nie dziewczyną Playboya. Ale bardzo miło, że dostałam taką propozycje. Może kiedyś... zdecyduję się na zmysłową sesję w stylu seksownej Bellucci, która ma plus size i jest najbardziej zmysłową kobietą świata. Nie czuję się gorzej od kobiet, które mają rozmiar 36. Plus size jest powyżej rozmiaru 40. Ja mam plus size z powodu dużego rozmiaru biustu. Nie mam o to pretensji do losu i czuję się atrakcyjną kobietą. Lubię siebie i nie mam kompleksów związanych ze swoim rozmiarem. Chodzę na siłownię, ćwiczę i pogodziłam się, że los obdarował mnie kobiecą sylwetką. Można powiedzieć, że plus size mam w genach po swojej mamie, która jest piękną kobietą”.

Jak podoba Wam się Szostak w roli modelki?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 16 grudnia 2012 03:00
@Gość
27 czerwca 2012 06:47
A kto cie zrobił
BOMBKA 28 czerwca 2012 12:10
POGODZONA ZE SWOIM CIAŁEM I ELEGANCKO, DOBRZE WYGLADA!
Gość 27 czerwca 2012 06:47
kto słonia na wybieg wpuścił !! pytam sie??