Wtorek, 26 czerwca 2012, 16:00

Korwin-Piotrowska: Mam niesmak!

prawda
fałsz
Korwin-Piotrowska: Mam niesmak!
foto: mwmedia.pl
Kontrowersyjna wypowiedź dwóch showmanów, Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, wywołała całkiem spore zamieszanie. Jedni uważają, że dziennikarze stanowczo przesadzili i potępiają ich za karygodne zachowanie, a inni stają w ich obronie, uważając, że zupełnie nic się nie stało.

W sprawie swoich kolegów, postanowiła wypowiedzieć się dziennikarka, Karolina Korwin-Piotrowska. Celebrytka znana jest z ostrej krytyki. Wielokrotnie wyśmiewała znane osobistości, nie tylko z polskiego show biznesu. Tym razem, Korwin-Piotrowska stanęła w obronie showmanów. Celebrytka uważa, że nie powinno się karać osób, które wyśmiewają się z gwałtu! A co za tym idzie, że Wojewódzki i Figurski, nic złego nie zrobili.

To jest słabe. Lubię ich program, jest mało bezkompromisowo odważnych w głoszeniu swych poglądów ludzi w Polsce. Ta głośna wypowiedź była wyjęta z szerszego kontekstu - radzę się z nim zapoznać, bo zmienia postać rzeczy. Węglarczyk znacznie mocniej palnął na antenie ogólnopolskiej stacji w porze dużej oglądalności i nic się nie stało i nikt go nie biczował jak teraz ich. Czyli jeden może a inny już nie? Mam poczucie, że stało się coś niefajnego. Mam niesmak”.

Czy rzeczywiście dziennikarka ma rację? Czy wyśmiewanie się i traktowanie przedmiotowo Ukrainek „jest słabe”? A może Korwin-Piotrowska chciała się przypodobać kolegom po fachu i dlatego ich broni?

Zgadzacie się z opinią Karoliny?

Komentarze