Wtorek, 26 czerwca 2012, 13:30

Kinga Rusin BEZ MAKIJAŻU

prawda
fałsz
Kinga Rusin BEZ MAKIJAŻU
foto: mwmedia.pl
Kinga Rusin, jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce, zawsze wygląda doskonale. Odpowiedni makijaż, najmodniejsza, markowa kreacja, dopasowane dodatki, starannie ułożona fryzura, to jedna z niewielu kobiet w polskim show biznesie, która potrafi wyglądać ładnie, a zarazem bardzo naturalnie.

Ostatnio celebrytka wzięła udział w Maratonie Mazury, czyli biegu na 10 kilometrów. Oczywiście dziennikarka zaprezentowała się w sportowym ubraniu i bez tapety! Jak wyglądała? Po prostu świetnie! Naturalny look Kingi przyciągnął zainteresowanie fotoreporterów, którzy nie odstępowali jej na krok. W sumie nie ma się co dziwić. Obcisłe legginsy, szorty i biała koszulka, a na głowie czapeczka z daszkiem, Kinga wyglądała szałowo.

Po raz kolejny polska dziennikarka udowodniła, że dobry wygląd, to nie tylko zasługa markowych ubrań i tony makijażu! Rusin wyglądała dużo lepiej niż niejedna odstrojona celebrytka. Mało tego, brak makijażu zdecydowanie odmłodził jurorkę „You Can Dance”! Czyżby Kinga zapoczątkowała nową modę? Która celebrytka pójdzie w ślady Rusin i zrezygnuje z mocnego makijażu?

Jak sądzicie, czy Kinga rzeczywiście wygląda młodziej?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 28 czerwca 2012 13:19
ale ona ma nieladne meskie dlonie
tt 26 czerwca 2012 17:55
yyyyyyyyyyyy
Gość 26 czerwca 2012 14:55
na pewno coś miała...