Wtorek, 12 czerwca 2012, 15:30

Monika Olejnik w „Euro kapeluszu” HIT!

prawda
fałsz
Monika Olejnik w „Euro kapeluszu” HIT!
foto: facebook.com
Sportowe emocje podczas trwającego Euro 2012 udzielają się każdemu. A szczególnie nam Polakom, gdyż jesteśmy współgospodarzami tego sportowego wydarzenia. W mediach aż huczy, wszędzie pełno flag, szalików, kolorowych gadżetów i pomalowanych przebierańców.

Największym hitem tegorocznych Mistrzostw w Piłce Nożnej, okazał się dziwaczny kapelusz Moniki Olejnik. Podczas wczorajszego programu „Kropka nad i”, prezenterka telewizyjna zaskoczyła wszystkich swoim „eurotoczkiem”.

Niecodzienne nakrycie głowy, w kształcie dysku z piłeczką poruszającą się po orbicie, szybko wywołało uśmiech na twarzy zaproszonego gościa - Zbigniewa Bońka. Oczywiście, jak przystało na prawdziwą kibickę, kapelusz był koloru biało-czerwonego.

Eurostylizacja dziennikarki zrobiła prawdziwą furorę, a Monika została okrzyknięta, polską Lady Gagą! Mimo iż eurotoczek przypominał antenę satelitarną, to pasował Monice bez dwóch zdań. Niestety nie każdemu przypadł do gustu ten dziwaczny akcent. Na portalach społecznościowych natychmiast po emisji programu pojawiły się negatywne komentarze. Na szczęście większość społeczeństwa jest zachwycona, a nawet uważa, że to największy hit Euro 2012.

Jak oceniacie eurostylizację Moniki? Podoba się Wam? Czy jednak uważacie, że to totalna porażka?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Boże ! 17 czerwca 2012 12:20
Ale ona ma ohydne nogi !!!!
Gość 13 czerwca 2012 00:18
Do dupy ten kapelusz i artykuł. "Jak przystało na kibickę, kapelusz był" - Nie tak się konstuuje Polskie zdania. Forma ta wymaga aby w drugiej części zdania podmiotem była osoba, której dotyczy pierwsza część. I kto daje Ci upoważnienie do nazwania czegoś największym hitem? To już przędzej jest największy kit.