Wtorek, 26 czerwca 2012, 12:30

Wiśniewski sprzedaje bilety... na własny ślub?

prawda
fałsz
Wiśniewski sprzedaje bilety... na własny ślub?
foto: mwmedia.pl
Jeszcze niedawno każdy się zastanawiał, czy w ogóle dojdzie do ślubu słynnego piosenkarza Michała Wiśniewskiego i jego ukochanej Dominiki Tajner. Wszystko za sprawą nieszczęśliwego wypadku samochodowego celebrytki i szokujących informacji o chorobie Michała, u którego wykryto nowotwór.

Jak się okazuje, nic nie jest w stanie przeszkodzić zakochanym w drodze do ich szczęścia. Ślub się odbędzie i to z wielką pompą. Ponadto narzeczeni zaplanowali wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek dla swoich weselników. Miejmy tylko nadzieje, że stan zdrowia gwiazdora się nie pogorszy. Dominika w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że Michał nie czuje się dobrze, ale odpoczywa i zbiera siły, żeby wypaść jak najlepiej

„Michał czuje się słabo. Nie uczestniczy w przygotowaniach, bo głównie leży. Wszyscy się staramy, aby mógł przejść wszystko komfortowo. Razem z lekarzem zdecydowaliśmy, że ślub może się odbyć, chociaż mieliśmy takie myśli, żeby zrobić go później. Ale na pewno nie będzie grobowej atmosfery. Nie będzie to stypa. Michał odpoczywa i miejmy nadzieje, że wszystko pójdzie po naszej myśli”.

My również trzymamy kciuki, żeby wszystko się udało. Przypomnijmy, że uroczysta ceremonia odbędzie się na Mazurach w hotelu „Jabłoń” koło Pisza. To będzie ślub na bogato, który kosztował narzeczonych ponad milion złotych!

W sieci pojawiła się informacja, że część zaproszonych gości niestety nie zjawi się na weselu, dlatego Michał wpadł na genialny pomysł i sprzedaje wejściówki na ślubną imprezę! Cena biletu to 12 tysięcy złotych! SZOK! Ponoć lider „Ich Troje” zawsze marzył o spektakularnej uroczystości w gronie swoich fanów.

Ktoś chętny? Są jeszcze wolne miejsca! Jedno trzeba przyznać- Michał, mimo poważnej choroby, nadal ma ogromne poczucie humoru!

Komentarze