Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 13:30

Kasia Skrzynecka chwali się córeczką!

prawda
fałsz
Kasia Skrzynecka chwali się córeczką!
foto: mwmedia.pl
Kasia Skrzynecka postanowiła pokazać światu swoją śliczną pociechę. Celebrytka wybrała na to idealny moment. Młoda mama razem z 7-miesięczną Alikią Ilią, pojawiła się na festiwalu "Teraz ONE. Kobiety dla kultury, kultura dla kobiet", który odbył się w Łodzi.

Kasi towarzyszył oczywiście dumny tatuś i mąż, Marcin Łopucki. Cała trójka prezentowała się rewelacyjnie, a mała Alikia bardzo szybko stała się ulubienicą fotoreporterów. Widać, że pozowanie do zdjęć odziedziczyła po mamusi.

Alikia Ilia przyszła na świat 23 listopada ubiegłego roku. To jedyne oczko w głowie polskiej aktorki i mistrza fitness. Obydwoje już od dawna pragnęli zostać rodzicami. Niestety ze względu na wiek Kasi (42l.) nie było to takie proste, ale w końcu się udało. Owoc wielkiej miłości celebrytów ma zaledwie kilka miesięcy, a na jego koncie już niejedna profesjonalna sesja. Przypomnijmy, że tuż po porodzie, szczęśliwa rodzinka w komplecie, wzięła udział w sesji dla magazynu „VIVA”.

Dumni rodzice, spędzają każdą wolną chwilę ze swoją słodką pociechą. Podobno Kasia zrezygnowała nawet z opiekunki i wielu ciekawych propozycji zawodowych, by móc zajmować się swoim skarbem. Za każdym razem, kiedy jest pytana o Alikie, odpowiada: „To nasz cud”!

Trzeba przyznać, że Alikia to naprawdę uroczy bobasek, zresztą zobaczcie sami. Jak sądzicie do kogo jest podobna? Do mamy czy do przystojnego taty?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: polki.pl/viva


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 25 czerwca 2012 23:23
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA