Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 13:30

Kasia Skrzynecka chwali się córeczką!

prawda
fałsz
Kasia Skrzynecka chwali się córeczką!
foto: mwmedia.pl
Kasia Skrzynecka postanowiła pokazać światu swoją śliczną pociechę. Celebrytka wybrała na to idealny moment. Młoda mama razem z 7-miesięczną Alikią Ilią, pojawiła się na festiwalu "Teraz ONE. Kobiety dla kultury, kultura dla kobiet", który odbył się w Łodzi.

Kasi towarzyszył oczywiście dumny tatuś i mąż, Marcin Łopucki. Cała trójka prezentowała się rewelacyjnie, a mała Alikia bardzo szybko stała się ulubienicą fotoreporterów. Widać, że pozowanie do zdjęć odziedziczyła po mamusi.

Alikia Ilia przyszła na świat 23 listopada ubiegłego roku. To jedyne oczko w głowie polskiej aktorki i mistrza fitness. Obydwoje już od dawna pragnęli zostać rodzicami. Niestety ze względu na wiek Kasi (42l.) nie było to takie proste, ale w końcu się udało. Owoc wielkiej miłości celebrytów ma zaledwie kilka miesięcy, a na jego koncie już niejedna profesjonalna sesja. Przypomnijmy, że tuż po porodzie, szczęśliwa rodzinka w komplecie, wzięła udział w sesji dla magazynu „VIVA”.

Dumni rodzice, spędzają każdą wolną chwilę ze swoją słodką pociechą. Podobno Kasia zrezygnowała nawet z opiekunki i wielu ciekawych propozycji zawodowych, by móc zajmować się swoim skarbem. Za każdym razem, kiedy jest pytana o Alikie, odpowiada: „To nasz cud”!

Trzeba przyznać, że Alikia to naprawdę uroczy bobasek, zresztą zobaczcie sami. Jak sądzicie do kogo jest podobna? Do mamy czy do przystojnego taty?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: polki.pl/viva


foto: facebook.com

Komentarze