Czwartek, 12 lipca 2012, 12:00

Czubaszek dała się pokroić na WIZJI!

prawda
fałsz
Czubaszek dała się pokroić na WIZJI!
foto: mwmedia.pl
Maria Czubaszek, słynna satyryczka i pisarka, znana jest z bardzo odważnych wypowiedzi. Jakiś czas temu jej kontrowersyjne poglądy na temat aborcji wstrząsnęły niemalże całym show biznesem. 73-letnia kobieta udowodniła już nie raz, że wiek nie stanowi dla niej żadnej przeszkody w robieniu dalszej kariery.

Już niebawem zobaczymy panią Marię w nowym programie TVN Style, gdzie na oczach telewidzów podda się operacji plastycznej! Oczywiście cały proces upiększania odbędzie się pod fachowym okiem specjalisty. W wywiadzie dla „Wprost”, celebrytka wyznała skąd taki niecodzienny pomysł

„Mój mąż, ma obsesję na punkcie skóry na swojej szyi, czegoś, co pan Jacyków nazywa ładnie gardłem pelikana. Ale dzień przed planowanym zabiegiem zrobiono mu ostatnie badanie i okazało się, że ma za duża krzepliwość krwi i jest duże prawdopodobieństwo, że operacja się nie uda. Na początku chciał nawet zaryzykować, ale kiedy doktor pokazał mu zdjęcia osób z martwicą skóry po takich przypadkach jak jego, to mu przeszło. Lepsze gardło pelikana niż martwa twarz. Trochę to wszystko bez sensu, bo zgodziłam się na te zastrzyki z botoksu głównie z powodu męża, ale kiedy okazało się, że jego pokroić nie można, koniecznie chcieli zrobić mi coś więcej. Sam pan rozumie, z dwóch zastrzyków nie da się zrobić całego programu. Pan doktor Szczyt z kliniki, w której miałam mieć operację, patrzył na mnie uważnie, bardzo mu tego zresztą współczuję i stwierdził, że marszczą się u mnie powieki. Długo się broniłam, bo niby pan doktor świetny specjalista, ale jeśli mu się skalpel omsknie i poleci po oku, to będzie słabo. Ale w końcu się zgodziłam”.

Trzeba przyznać, że pani Maria to bardzo odważna kobieta. Nie ma chyba celebrytki, która będąc w wieku pisarki, zdecydowałaby się na korektę plastyczną i to na oczach telewidzów! Jak przebiegał zabieg, któremu poddała się Czubaszek na oczach kamer, będzie można już niebawem zobaczyć na antenie stacji TVN Style.

Będziecie oglądać?

Komentarze

Gość 25 lipca 2012 00:27
Niech spierdala i zrobi sobie aborcje albo i 8