Piątek, 22 czerwca 2012, 13:30

Koroniewska ma dość facetów!

prawda
fałsz
Koroniewska ma dość facetów!
foto: facebook.com
Po burzliwym rozstaniu z Maćkiem Dowborem, Joasia postanowiła na jakiś czas zrobić sobie przerwę od mężczyzn. Aktorka ma już dość zmartwień, kłamstw i rozczarowań, chce zacząć życie na nowo. To doskonały moment na zmiany, gdyż Joanna zaczęła aktywnie działać w show biznesie i poznaje wielu ciekawych ludzi.

Dało się również zauważyć kilku przystojnych mężczyzn w jej towarzystwie. Niestety, jak wyznała w jednym z wywiadów, to tylko znajomi, z którymi nic ją nie łączy. Aktorka nie jest jeszcze gotowa na poważny związek. Celebrytka straciła zaufanie do przedstawicieli męskiej płci i zapewne minie sporo czasu, zanim relacje damsko-męskie zaczną ją na nowo interesować.

„Joasia jest teraz bardzo ostrożna. Nie chce być znów zraniona. Na pewno szybko nie zaangażuje się w kolejny związek. Chyba upłynie trochę czasu zanim otworzy się na kolejne uczucie. Na razie musi zrozumieć błędy, które popełniła w poprzedniej relacji” - zdradza znajomy aktorki na łamach „Faktu”.

Jak na razie, celebrytka cały swój wolny czas poświęca pracy i córce Janinie. Oczywiście widuje swojego byłego partnera, Maćka, ale są to spotkania tylko i wyłącznie dotyczące wspólnego wychowania córeczki.

Jak sądzicie, ile jeszcze Joasia wytrzyma w samotności bez faceta?

Komentarze