Czwartek, 21 czerwca 2012, 10:00

Uzależniona od skalpela!

prawda
fałsz
Uzależniona od skalpela!
foto: zimbo.com
Miliarderka i właścicielka modowego imperium, Donatella Versace, coraz bardziej szokuje swoim wyglądem! Za wszelka cenę chce być idealnie piękna i młoda. Dlatego też na swoim koncie ma już niejedną operację upiększającą. Poprawiła sobie między innymi, usta, nos, piersi, kości policzkowe, łuki brwiowe, szczękę a nawet uszy. Ponadto wielokrotnie faszerowała się botoksem i kolagenem. Wszystkie te inwazyjne zabiegi przyniosły niestety odwrotny skutek.

Zamiast wzbudzać zachwyt milionów, znana projektantka zmieniła się w przerażającego potwora! Podniesione łuki brwiowe opadły na powieki, a cera przybrała nienaturalny brunatno-szary odcień. Cała twarz celebrytki jest pomarszczona, a usta układają się w dziwaczny, nienaturalny kształt.

56-letnia Donatella, jest jedną z najsłynniejszych ofiar operacji plastycznych w show biznesie. Jest doskonałą przestrogą dla wszystkich celebrytek, które nadużywają skalpela. Chyba żadna z kobiet nie chciałaby wyglądać tak okropnie jak Versace?

Zresztą zobaczcie sami, jak wyglądają skutki poprawiania urody za pomocą skalpela.

foto: zimbo.com


foto: zimbo.com


foto: zimbo.com


foto: zimbo.com


foto: zimbo.com


foto: zimbo.com


foto: zimbo.com


foto: zimbo.com


foto: zimbo.com


foto: zimbo.com

Komentarze

Gość 25 czerwca 2012 23:29
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA