Czwartek, 26 kwietnia 2012, 09:00

Najlepsza i najgorsza metamorfoza!

prawda
fałsz
Najlepsza i najgorsza metamorfoza!
foto: facebook.com, mwmedia.pl
Moda na odmładzanie skalpelem jest bardzo popularna. Znane panie często zmieniają styl i starają się wyglądać albo coraz ciekawiej, albo coraz piękniej i młodziej. Nawet minimalna korekta nosa, czy powiększenie ust może z przeciętnej kobiety zrobić prawdziwą piękność.

Każdy chciałby być ładniejszy, jednak by osiągnąć zamierzony efekt, potrzeba wielu wyrzeczeń i silnej woli. Niestety, w show biznesie nie ma czasu na poświęcenia. Tu liczy się czas i efekt! Łatwiej jest stracić zbędne kilogramy za pomocą skalpela niż przestrzegać ścisłą dietę. Tym bardziej, że gwiazdy po prostu stać na kosztowne kuracje.

Naszym zdaniem najlepszą metamorfozę przeszła Edyta Górniak. Piękna wokalistka, ma egzotyczną, romską urodę, co jest jej ogromnym atutem. Mimo tego postanowiła zmienić to i owo. Na pewno skorygowała sobie kształt ust, kształt policzków i okolice bruzd nosowo-warogwych. Końcowy efekt jest rewelacyjny! Edyta wygląda, stanowczo młodziej przy czym prezentuje się bardzo naturalnie.

foto: mwmedia.pl


foto: facebook.com


foto: facebook.com


Faktem jest, że gwiazdy stać na poprawianie natury, ale nie każdy eksperyment wychodzi na dobre. Niektóre efekty bywają naprawdę koszmarne! Udowodniła to Iwona Węgrowska. To jak wygląda twarz piosenkarki jest przerażające! Zabieg „modelowania konturów twarzy”, zdecydowanie się nie udał. Napuchnięte usta i „dziwna mimika twarzy”, wyglądają groteskowo! Iwona przesadziła z upiększaniem. I teraz ma za swoje! To jest doskonały przykład, że nie każdemu ingerencja chirurga dodaje urody.


foto: mwmedia.pl, facebook.com


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 24 sierpnia 2012 01:50
Oszpeciła się i sama nie jest tego świadoma. Gwiazdy ciągle robią sobie operacje chociaż im to nie dostarcza urody, wręcz przeciwnie. A co do Edyty to może i zewnętrzna przemiana jest ok ale jej charakter się zmienił na gorsze.
Gość 30 kwietnia 2012 15:21
wegrowska wyglada totalnie jak doda...
OLEK 27 kwietnia 2012 14:43
wegrowska- BRZYDA
ADAM 27 kwietnia 2012 14:42
edytagorniak rewelacyjnie PIEKNA, byla i JEST
Gość 26 kwietnia 2012 19:04
okropna jest ta Węgrowska!!