Środa, 20 czerwca 2012, 13:30

Natalia Lesz woli mieszkać z KOBIETĄ

prawda
fałsz
Natalia Lesz woli mieszkać z KOBIETĄ
foto: facebook.com
Znana piosenkarka i aktorka, Natalia Lesz, nie ma szczęścia do facetów. Jej ostatni związek z Bartkiem Głogowskim, zapowiadał się bardzo obiecująco, niestety skończył się totalną porażką. Zmęczona celebrytka postanowiła trochę odpocząć od męskiego towarzystwa i zdecydowała się zamieszkać z kobietą.

Nowa współlokatorka Natalii to jej serdeczna przyjaciółka i jednocześnie osobista stylistka, Marta Tarnowska. Kobiety wspólnie wynajęły luksusowe mieszkanie w centrum Warszawy. Piosenkarka na łamach „Twojego Imperium”, zdradza, że już od dawna brakowało jej babskiego towarzystwa

„Do tej pory moje życie prywatne było bardzo burzliwe, teraz więc postanowiłam dzielić mieszkanie z koleżanką. Ale uprzedzę pytanie i powiem, że nie interesuję się dziewczynami. Jak na razie jest super, Marta jest moim aniołem stróżem”.

Mimo, iż Natalia zaprzecza, jakoby miało ją coś łączyć ze stylistką, to i tak cała ta sytuacja jest trochę podejrzana. Tym bardziej, że Lesz przyznała się jakiś czas temu, że kiedyś była zauroczona inną kobietą!

„To było bardzo mocne i głębokie uczucie na poziomie fascynacji, obsesji. Nie chodziło o podtekst seksualny, ale o to, że rozumiałyśmy się od początku do końca bez słów. Ona była moją muzą, a ja jej. To niezwykle kobieca, mądra i zawsze bardzo elegancka kobieta. Miała idealnie ułożone włosy i mocne perfumy. Zafascynowała mnie totalnie na każdej płaszczyźnie. Obcowanie z nią było dla mnie niemal mistycznym przeżyciem”.

Czyżby rzeczywiście Natalia miała słabość do pięknych kobiet? Co łączy obie celebrytki? Czy fakt, że Marta jest stylistką Natalii, to tylko przykrywka?

Jak sądzicie, czy Natalia Lesz romansuje z przyjaciółką?

foto: facebook.com

Komentarze