Wtorek, 29 maja 2012, 12:00

Jej PUPA się nie starzeje!

prawda
fałsz
Jej PUPA się nie starzeje!
foto: facebook.com
Australijska wokalistka i aktorka, Kylie Minogue, z wiekiem staje się coraz piękniejsza. Nie taka już młoda celebrytka (44l.), na scenie prezentuje się rewelacyjnie! Może pochwalić się lepszą figurą niż niejedna młodsza gwiazda.

Na początku uważana za "słodką laleczkę", teraz pokazuje, że jest naprawdę dojrzałą i seksowną kobietą. Jak każda gwiazda, Kylie, przeżywała wzloty i upadki. Przełomem w jej 25-letniej karierze, była piosenka "Spinning Around", w której celebrytka pokazała na co ją stać.

Kylie, w skąpej bluzeczce i króciutkich złotych szortach, eksponowała swoje niesamowite wdzięki. Zgrabne nogi i jędrna pupa utkwiła w pamięci niejednego fana. Jej „boski” tyłek spodobał się nie tylko fanom. Po emisji teledysku, celebrytka otrzymała propozycję udziału w reklamie bielizny. Oczywiście zgodziła się i po raz kolejny mogliśmy podziwiać seksowne ciało pięknej Kylie. Tym razem, piosenkarka prężyła się na mechanicznym byku, odziana jedynie w prześwitującą bieliznę.

Dziś Australijka nadal rozpala zmysły. Mimo upływu lat, Kylie wcale się nie starzeje. Rozpromieniona i seksowna pojawia się na każdej wielkiej imprezie. Swoją ogromną popularność zawdzięcza jedynie silnej woli i niezwykłemu talentowi.

Gratulujemy Kylie i życzymy dalszych sukcesów!

foto: youtube.pl


foto: youtube.pll


foto: youtube.pl


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com
Komentarze

Gość 22 sierpnia 2012 20:56
trzeba być debilem żeby być zdziwionym że bogata 44 latka jeszcze jest sexy....to normalka dzisiaj 50 są zajebiste nawet....jest kasa jest i zdrowie
Gość 29 maja 2012 18:22
trzyma sie staruszka!