Środa, 20 czerwca 2012, 12:00

Bednarek NIE gwiazdorzy!

prawda
fałsz
Bednarek NIE gwiazdorzy!
foto: facebook.com
Kamil Bednarek to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych młodych wokalistów w polskim show biznesie. Najpierw zajął drugie miejsce w programie "Mam Talent", a ostatnio jego drużyna zwyciężyła w "Bitwie na głosy".

21-letni celebryta zdobył popularność niecodziennymi wykonaniami kowerów i własnych utworów w stylu reggae. Jego kariera rozkwitła zdumiewająco szybko. Muzyk cały czas jest zasypywany różnymi propozycjami. Dlaczego nie korzysta z tych najlepszych? Dlatego, że Kamil mimo młodego wieku jest bardzo dojrzałym mężczyzną, któremu kariera i popularność nie uderzyły do głowy. W jednym z wywiadów wyznał, że nie pozwoli nikomu decydować o swoim życiu i przyszłości

„ Mam przyjaciół, dom i rodzinę, którzy nie pozwolą na to, żebym się zmienił. Zawsze, kiedy wracałem z koncertów, moi bliscy przyjmowali mnie tak samo. Najpiękniejszy komplement, jaki otrzymałem w ciągu minionych trzech lat, to słowa mojego przyjaciela: "Wiesz, co jest w Tobie najfajniejsze? To, że zawsze wracasz taki sam”. Nie podoba się niektórym, że twardo stąpam po ziemi, że nie gram wszystkiego i wszędzie. Na początku drogi zadaliśmy sobie z zespołem pytanie: czy chcemy grać krótko, intensywnie, ale zarobić, czy długo, zarobić mniej, ale mieć swoich stałych odbiorców? Wybraliśmy drugi wariant. Nie podpisałem umowy z TVN i sugerowaną wytwórnią, czyli nie dałem się dalej manipulować, nie dałem sobie wejść na głowę. Dzięki temu jestem swobodny, nagrywam w małej, alternatywnej wytwórni to, co chcę i czuję. Mam z nimi wspaniały układ oparty na zasadach przyjacielskich”.

Brawo Kamil, jesteśmy z Ciebie dumni! Twoje zdrowe podejście do show biznesu, na pewno zaowocuje w przyszłości. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

A Wam jak podoba się Kamil i jego muzyka? Czy rzeczywiście muzyk nie gwiazdorzy? A może to tylko zwykła prowokacja?

Komentarze

M. 28 czerwca 2012 23:03
Ja jestem bardzo dumna! trzymam kciuki za jego dalsza kariere. Powodzenia Kamil!! :)