Poniedziałek, 12 listopada 2012, 15:32

Chłopak Grycanki ROZSTANIE SIĘ Z ŻONĄ?

prawda
fałsz
Chłopak Grycanki ROZSTANIE SIĘ Z ŻONĄ?
foto: mwmedia.pl
O tym, że Weronika Grycan spotyka się z żonatym mężczyzną pisaliśmy już jakiś czas temu. Najwidoczniej ani jemu ani jej to nie przeszkadza, bo całkiem śmiało bawili się na warszawskich imprezach. Wygląda na to, że jedyną osobą niezadowoloną z zaistniałej sytuacji jest ŻONA Sancheza - Agata.

Pochodzący z Kuby Noel Horty Sanchez, z którym Grycanka ostatnio chętnie się pokazuje, jest żonaty i ma dwójkę małych dzieci. Wybranek nastolatki nie spodobał się jej ojcu, który zarzucił matce dziewczyny zbytnią pobłażliwość. Z kolei Marta Grycan była zachwycona chłopakiem swojej córki.

Osobą, której najmniej odpowiada ten "związek" jest także żona Kubańczyka. Agata, z którą Noel ma dwie córki jest na niego wściekła za to, że publicznie ją upokorzył! Kobieta zrobiła mu awanturę i ZAGROZIŁA ROZWODEM.

- To nie było dla niej przyjemne. Nawet znajomi podpytywali ją, co łączy Noela z Grycanką i dlaczego ona się na to godzi. Ona siedzi w domu, zajmuje się dziećmi, a on koncertuje i chodzi na próby. Kiedy ma w końcu wolny czas, chciałaby, żeby spędzał go z nią i dziećmi, a nie chodził na imprezy z innymi dziewczynami - mówi w wywiadzie dla Faktu znajomy Agaty.

Wściekła i upokorzona żona zrobiła Noelowi awanturę, podczas której wykrzyczała, że nie życzy sobie, by obmacywał się z innymi kobietami, a jeśli Grycanka tak bardzo mu się spodobała to najlepiej niech się do niej wyprowadzi.

Czy muzyk się opamięta i wróci na łono rodziny? A może wyprowadzi się do Weroniki? Ciekawe, co na to jej rodzice?

Komentarze

Gość 21 listopada 2012 22:21
matko chrystusa !!!!