Czwartek, 14 czerwca 2012, 13:30

Madonna pokazuje PIERSI i TYŁEK!

prawda
fałsz
Madonna pokazuje PIERSI i TYŁEK!
foto: facebook.com, youtube.pl
Madonna, a dokładnie Madonna Louise Veronica Ciccone to słynna amerykańska piosenkarka. Mimo dojrzałego wieku (54l.), celebrytka nie przestała zaskakiwać na scenie. Podczas jednego z ostatnich koncertów, promujących jej nową płytę MDNA, zaczęła się rozbierać i pokazała trochę ciała!

Zaskakujący koncert odbył się w Stambule. 70 tysięcy fanów mogło podziwiać nagą pierś Madonny, którą odsłoniła w rytm piosenki „Human Nature”. To jeszcze nie koniec scenicznych wybryków 54-letniej królowej Popu. Otóż na następnym występie w Rzymie, piosenkarka, zaczęła zdejmować kolejne części swojej garderoby!

Tym razem Madonna zaświeciła pośladkami. Fani artystki byli w szoku. Czyżby piosenkarka chciała zwrócić na siebie uwagę i zdobyć jeszcze większą popularność? A może po prostu owładnięta rytmem swojego hitu, poddała się chwilowemu uniesieniu?

To nie pierwszy kontrowersyjny występ Madonny. Wielokrotnie mogliśmy się przekonać, na co stać sławną celebrytkę. Przypomnijmy, że 1 sierpnia wokalistka wystąpi w Warszawie, na Stadionie Narodowym. Czym zaskoczy w Polsce? Co jeszcze pokaże ekscentryczna gwiazda? Przekonamy się już niebawem.

Kto z Was wybiera się na koncert Madonny?

foto: youtube.pl


foto: youtube.pl


foto: youtube.pl


foto: youtube.pl


foto: youtube.pl
Komentarze

Marynia 31 grudnia 2012 00:50
Ona jest taka obrzydliwa !!!! Odpuściła by sobie już na stare lata... a ludzie którzy lubią jak robi z siebie "starą maleńką" są jednym słowem pojebani !!!!!
bleeee 1 lipca 2012 23:18
chyba przegapiłam moment kiedy Madonna zamieniła się w striptizerkę O_o
anti 19 czerwca 2012 15:28
zenada
Gość 14 czerwca 2012 16:52
fuuj!!!!!!!!!