Środa, 13 czerwca 2012, 11:00

Lewandowski w roli modela na okładce „FASHION MAGAZINE”

prawda
fałsz
Lewandowski w roli modela na okładce „FASHION MAGAZINE”
foto: facebook.com
Najnowszy letni magazyn „Fashion magazine” już wkrótce w sprzedaży, a w nim dwie najsłynniejsze gwiazdy: top modelka – Zuzanna Bijoch i top piłkarz – Robert Lewandowski.

Sesja zdjęciowa, autorstwa Zuzanny Krajewskiej i Bartka Wieczorka, odbyła się oczywiście na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wysportowany piłkarz dumnie prezentuje swoje seksowne ciało, obok pięknej modelki. Zdjęcia łączące modę i sport wyszły rewelacyjnie.

Robert mimo braku doświadczenia w modelingu, wykazał się całkowitym profesjonalizmem. Bardzo męsko prezentował się w bakłażanowej koszulce i dopasowanych spodniach. Lewandowski to nie tylko świetny piłkarz, jak się okazuje, ma również talent do „bycia medialnym celebrytą”. Jakiś czas temu mogliśmy podziwiać go na okładce innego magazynu „Maleman”, w którym prezentował się z całkiem innej strony.

Jak widać, moda na piłkarzy trwa i zapewne długo nie przeminie. Znanych polskich sportowców możemy podziwiać nie tylko w kolorowych magazynach, ale również w reklamach. Przypomnijmy, że nasz słynny bramkarz Wojciech Szczęsny, jakiś czas temu, został twarzą Pepsi. A bohater letniego "Fashion Magazine" bierze udział, między innymi w reklamówce Gillette.

Jak Wam się podoba Robert Lewandowski w roli modela?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


Komentarze

Kati 17 czerwca 2012 16:09
Dżizas! Sam sex <3 Kocham go!
Gość 16 czerwca 2012 14:14
Myyyyy sexxxiiii :D
Gość 14 czerwca 2012 19:08
Lewandowski is Very,Very SEXI < . 333
Gość 14 czerwca 2012 19:07
hehe heh
lewandowska 13 czerwca 2012 20:14
lepiej na boisku ;p