Piątek, 1 czerwca 2012, 13:00

Słynna modelka nosi PERUKĘ!

prawda
fałsz
Słynna modelka nosi PERUKĘ!
foto: twitter.com
Katie Price, słynna modelka i aktorka, to jedna z największych miłośniczek operacji plastycznych. Na jej sylwetce trudno jest znaleźć choćby kawałek nie poprawionego ciała. Brytyjska celebrytka nie zna umiaru i przeszła już ponad kilkadziesiąt zabiegów plastycznych, które miały zapewnić jej wieczną młodość.

Niestety skutki ingerencji chirurgicznej są opłakane. Katie ma łyse placki na głowie od przedłużania włosów, blizny na piersiach po kilku operacjach i sztuczną twarz od nadużywania botoksu. Mimo wielu szpecących ran, celebrytce wciąż jest mało! Modelka nadal nie jest zadowolona ze swojego wyglądu!

Katie, gdyby tylko mogła, od razu dałaby się jeszcze raz pokroić. No ale cóż, zdrowie celebrytki nie ma się dobrze i żaden lekarz nie chce się podjąć kolejnej ryzykownej operacji. Sprawa jest na tyle poważna, że modelka musi już używać peruki! Tak to prawda, jej naturalne włosy są już całkowicie zniszczone i wypadają dosłownie garściami. Już żaden lek, ani kuracja, nie są w stanie odżywić, niszczonych przez ponad 12 lat cebulek włosowych. To prawdziwy dramat dla brytyjskiej gwiazdy, która do tej pory cieszyła się bujnymi lokami.

Przyjaciele modelki są poważnie zaniepokojeni stanem Katie. Price zatraciła się w pogoni za młodością, której w żaden sposób już nie odzyska, a kolejne chirurgiczne ingerencje jeszcze bardziej mogą jej tylko zaszkodzić.

foto: twitter.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze