Piątek, 1 czerwca 2012, 15:00

Pattinson nie chce już być WAMPIREM!

prawda
fałsz
Pattinson nie chce już być WAMPIREM!
foto: facebook.com
Ta informacja na pewno zasmuci miliony nastolatek na całym świecie. Miłośniczki Roberta Pattinsona, który gra Edwarda Cullena w kultowej sadze „Zmierzch”, już nigdy nie zobaczą go na ekranie w słynnej roli wampira.

Brytyjski aktor ma już dość bycia gwiazdą „piszczących” nastolatek. Chciałby zmienić swój wizerunek sceniczny na bardziej poważny. W jednym z ostatnich wywiadów, Robert oznajmił stanowczo, że już nie chce grać w żadnym filmie dla nastolatków

„Grałem tę samą rolę przez dłuższy czas - powiedział aktor. Szybko skończyły mi się pomysły, jak mogę udawać zakochanego wampira. Z czasem czujesz się bezużyteczny i zupełnie nie wiesz, co robić. Nie staram się uciec od odpowiedzialności za Edwarda. Jednak w pewnym momencie nie wiedziałem, czym się inspirować. Nie chcę już nigdy grać w filmie dla nastoletniej widowni. Miałem w swoim życiu wiele momentów, w których zachowałem się jak ostatnia cipa. Teraz tego żałuję. Trzeba myśleć także o innych”.

Wygląda na to, że 26-letni aktor wydoroślał i rzeczywiście zamierza porzucić wizerunek przystojnego wampira. Nawet zaczął działać w tym kierunku i otrzymał rolę w filmie „Cosmopolis”. To ogromna szansa dla zdolnego aktora. Ciekawe tylko, czy Pattinson poradzi sobie w tak poważnej produkcji?

Jedno jest pewne, już nigdy nie zobaczymy Roberta, w roli Edwarda Cullena. Będziecie tęsknić?

Oto zapowiedz ostatniej część sagi „Zmierzch” z Pattinsonem w roli głównej.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


Komentarze

Gość 20 listopada 2012 22:19
fu ale retusz im nie wyszedł na jednym ze zdjęć , rzygam ,
Gość 16 sierpnia 2012 21:09
ja go uwielbiam aon... :(
Gość 10 sierpnia 2012 23:45
Za dolary zagra nawet kobietę.
"cipka"?! raczej nie sądze ze tak powiedzial.. 6 czerwca 2012 18:11
Jpd. jaka plotka. ogarnijcie się, to kłamstwo ;3
Gość 1 czerwca 2012 21:34
Ooooo...szkoda:(((