Piątek, 1 czerwca 2012, 11:30

Barbara Kwarc rządzi w sieci! I git majonez!

prawda
fałsz
Barbara Kwarc rządzi w sieci! I git majonez!
foto: facebook.com
Barbara Kwarc, a w rzeczywistości Barbara Rogowska, to kontrowersyjna idolka polskich internautów. Wulgarna i bardzo szczera kobieta porusza intrygujące tematy, a owoc swoich odkryć przedstawia w formie krótkich filmików. Chyba każdy, chociaż raz, widział zabawne wideo z Baśką w roli głównej.

Na czym polega fenomen Barbary Kwarc, że mimo braku zjawiskowej urody i wygładzonej osobowości, ludzie ją kochają? Pani Basia posiada jedyny w swoim rodzaju styl wypowiedzi. Tylko ona potrafi, tak dogłębnie, opisywać otaczającą nas, szarą rzeczywistość.

I tak od pięciu lat, Baśka w sieci nosi miano „królowej”. Na początku była ostrą starszą panią z sąsiedztwa, co nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać. Potem jej kariera nabrała tempa, otrzymała nawet poważną propozycję od Polsatu. Na szczęście sława nie uderzyła internetowej celebrytce do głowy. W jednym z wywiadów Barbara udowadnia, że jest wciąż tą samą osobą i ma typowe problemy, jak każda zwykła kobieta

„Lecimy na konferencję do Polsatu. Będą dziennikarze, szmery, bajery. Będzie "pani Basiu, jak tam sprawy, tu, tego, jak tam kariera?". Wystrzałowo trzeba się ubrać - nie głupio, nie staro, nie jak ciotka do kościoła. Czarna suknia, czarne buty. Tylko nie wiem, jak tu zrobić, żebym miała sprężynki, bo ja suche włosy mam”.

Gwiazda internetu swego czasu występowała gościnnie u Szymona Majewskiego, gdzie ubarwiała program swoimi nietuzinkowymi wypowiedziami na temat życia polskich celebrytów.

Obecnie Barbara Kwarc zajmuje się prowadzeniem swojego videobloga, w którym porusza sprawy ważne dla przeciętnego obywatela. Niczym Sherlock Holmes, bada i obnaża absurdy naszej codzienności.

A Wy co sądzicie o pani Barbarze? Podobają się Wam jej zabawne filmiki?

Przypomnijmy kilka z nich...

Komentarze

Gość 2 czerwca 2012 23:44
jestem ciekawa co na to jej dzieci?lub wnuki?wystrzałowa babcia:)
Gość 1 czerwca 2012 21:32
lelum polelum...hehehehehe
Gość 1 czerwca 2012 21:29
firma kogucik.....spierdolił i uciekł...:))))))))))))
Gość 1 czerwca 2012 21:29
buuahahahahaa
Gość 1 czerwca 2012 21:27
pier...lenie kota w bambus....jej teksty sa kosmiczne!
Gość 1 czerwca 2012 21:19
Baśka jest zajebista!!!!
Gość 1 czerwca 2012 20:51
A kto jej nie kocha!?