Wtorek, 3 stycznia 2012, 15:35

Wisniewski organizuje huczne wesele na 500 osób!!!

prawda
fałsz
Wisniewski organizuje huczne wesele na 500 osób!!!
Rok 2011 był dla Michała Wiśniewskiego wyjątkowy. Tak to już czwarty raz Michał się zaręczył tym razem z Dominika Tajner. Po zaręczynach oficjalnie Michał podzielił się z Internautami cudowną wiadomością. Oznajmił dokładną datę ślubu.

Wiemy, że ślub odbędzie się 28 lipca 2012 roku. Michał znany jest z hucznych imprez ślubnych. I tym razem piosenkarz nie zawiedzie.

Ślub wprawdzie za kilka miesięcy to z każdym dniem przygotowania do tej pięknej ceremonii nabierają tempa. Przyszli małżonkowie mają już nawet stworzoną listę gości. Znajda się na niej nie tylko najbliższa rodzina. Pojawią się też przyjaciele i ludzie ze świata show-biznesu.

To będzie wielka feta. Ślub i wesele maja być huczne. Każdy z gości ma bawić się dobrze i zapamiętać to wspaniałe wydarzenie na całe życie.

Znamy już tez miejsce ceremonii. Ślub odbędzie się nad jeziorem Kolo Ślesina w województwie wielkopolskim. A gości będzie ponad 500 osób. Na pewno o hucznym ślubie i weselu znów będzie głośno. Michał o to zadba.

DN

Komentarze

Gość 4 stycznia 2012 03:24
to dni jego małżeństwo będzie mieć mniej niż gości na weselu? ile średnio u niego wynosi staż jednego małżeństwa? Chyba juz pora stanąć twarzą w twarz z oczywistym faktem że ten człowiek się do małżeństwa nie nadaje. Żadnego nie utrzyma.
Gość 3 stycznia 2012 21:57
Michal znowu wariuje. Moze warto mu przypomniec wszystkie jego byle zony?????