Piątek, 26 października 2012, 15:23

Zmieniła nazwisko na TIMBERLAKE!

prawda
fałsz
Zmieniła nazwisko na TIMBERLAKE!
foto: posh24.com
Jessica Biel i Justin Timberlake w końcu stanęli na ślubnym kobiercu. I choć para pobrała się już tydzień temu, dopiero teraz ich zdjęcia trafiły do magazynów. Podobno państwo Timberlake sprzedali fotki ze ślubu za 300 tys. dolarów magazynowi "People".

Justin i Jessica dokładali wszelkich starań, aby ich ślub owiany był tajemnicą i jak najmniej informacji na jego temat wyciekło do mediów. Wszystko zapewne po to, by zarobić na zdjęciach z ceremonii. W magazynie "People", w którym ukazały się fotografie Jessica wyznała również, że ZMIENIŁA NAZWISKO NA TIMBERLAKE.

W małżeństwach gwiazd to dość dziwne zachowanie, w końcu całe życie pracują na swoją markę, która będzie rozpoznawana w świecie i w branży. Jednak aktorka twierdzi, że przyjęcie nazwiska męża nie zaszkodzi jej karierze.

- Tak, zdecydowałam się zmienić nazwisko. W pracy nadal będę Jessicą Biel, ale w życiu prywatnym chcę funkcjonować jako Jessica Timberlake. Myślę, że to brzmi wspaniale - powiedziała w rozmowie z magazynem People.

No cóż, nie ma jak znane nazwisko. Może przed Panią Timberlake zaczną się otwierać nowe drzwi i nowe możliwości? Czas pokaże.

Komentarze