Środa, 30 maja 2012, 16:30

Ślub „Dżoany” już w SOBOTĘ!

prawda
fałsz
Ślub „Dżoany” już w SOBOTĘ!
foto: zimbio.com
Supermodelka, Joanna Krupa, już za kilka dni oficjalnie zostanie żoną Romaina. Narzeczeni już wczoraj polecieli do Rzymu, gdzie ma się odbyć cicha i romantyczna uroczystość.

„To jest piękne miejsce. Będziemy mieć tylko bliską rodzinę i znajomych, którzy chcą przyjechać tak daleko” - wyznaje modelka.

Para już kilkakrotnie przekładała termin ślubu. Wszystko przez napięty grafik Joasi, a szczególnie przez jej show "The Krupa Sisters". To właśnie przez program, Joanna nie miała czasu dla przyszłego męża, który już zaczął się niecierpliwić. Na szczęście po namowach swojej matki, celebrytka zdecydowała się podjąć ostateczną decyzję. I stało się, ślub już w najbliższą sobotę, 2 czerwca!

Skromna uroczystość, tylko dla rodziny, ma się odbyć w uroczym Positano. To śliczne, małe miasteczko położone na nadmorskich wzgórzach. Druhną Joasi będzie jej ukochana siostra Marta, a świadkiem najlepszy przyjaciel Romaina. Na weselu nie zabraknie pysznego włoskiego jedzenia oraz wyskokowych trunków.

Obrączki narzeczonych wykonane są ze złota i platyny, a ich wartość szacuje się na ponad 50 tysięcy złotych!

Niestety cała uroczystość nie będzie trwała długo, gdyż Joanna w niedzielę musi się stawić na kolejnym kastingu do programu „Top model”, który odbędzie się w Białymstoku.

Gratulujemy przyszłej młodej parze i życzymy dużo szczęścia i miłości!

Komentarze

lol 10 czerwca 2012 02:49
żal żal żal wolałam ją z Jensenem żal
Gość 30 maja 2012 17:57
calkiem fajny ten koleś...:>