Wtorek, 27 grudnia 2011, 14:56

Maria Sadowska pokazuje brzuszek w zaawansowanej ciąży!

prawda
fałsz
Maria Sadowska pokazuje brzuszek w zaawansowanej ciąży!
Maria Sadowska z dumą prezentuje swój dorodny, ciążowy brzuszek. W programie TVP2 "Pytanie na śniadanie", z zadowoleniem pozowała do zdjęć, podkreślając swe obfite kształty, spowite zwiewną bluzką.

Piosenkarka termin porodu wyznaczony ma przez lekarzy na wiosnę 2012. Razem ze swoim narzeczonym, Adrianem Łabanowskim, nie mogą doczekać się przyjścia na świat pociechy. Para pomimo iż już wkrótce stworzą pełnowymiarową rodzinę, nie planują ślubu i żyją na przysłowiową "kocią łapę".

Ostatnio nieco zawrzało na wieść o maryjnej stylizacji Marysi w teledysku. Piosenkarska upodabnia się łudząco do Matki Bożej. Niektórych odrobinę zraziła ta poufałość, co nie oznacza, że nie zaplusowała względem autentyczności w klipie.

Zastanawiamy się, kiedy rozpoczną się spekulacje na temat imienia dla nienarodzonego jeszcze dziecka. Ostatnio panuje moda na osnuwanie tajemnicą i dostarczaniu strzępków informacji na temat płci i imion, by zaciekawić publikę oraz przyciągnąć wzrok mediów. Być może Sadowska wyłamie się i zachowa te wiadomość w pierwszej kolejności dla najbliższych, a nie dla całej reszty świata...

A.Komentarze

Gość 1 stycznia 2012 18:18
Może dziecko będzie ładniejsze od niej :D
Gość 28 grudnia 2011 17:59
NO nie sluzy ciaza kobiecie ,dodatkowo eksponuje mankamenty urody typu krzywe nogi w legginsach,dodatkowo krok w kolanach wisi!...Nie rozumie zamyslu kobiety....
zdyskryminowana 28 grudnia 2011 12:34
A co mają powiedzieć kobiety nie mogące mieć dzieci na te wszystkie celebrytki z brzuchami na wierzchu? Glinka, Sadowska, Mucha - aż się płakać chce.
Gość 27 grudnia 2011 20:07
niech urodzi zdrowego dzidziusia
Gość 27 grudnia 2011 17:45
ale bebzol
Gość 27 grudnia 2011 15:22
Ale ona brzydka...