Wtorek, 24 kwietnia 2012, 12:30

Rihanna źle skończy!

prawda
fałsz
Rihanna źle skończy!
foto: facebook.com
Rihanna znana jest z imprezowego trybu życia. Ciągłe zabawy, narkotyki, alkohol i awantury. Bez tego wokalista nie może się obejść. Hulaszczy tryb życia zaczął martwić nie tylko fanów, ale i rodzinę gwiazdy. Ojciec wokalistki, martwi się szczególnie o jej fizyczny i psychiczny stan zdrowia

„Od kiedy stała się gwiazdą jej życie zupełnie się zmieniło. Było mi przykro z powodu tego, co stało się Whitney. Modlę się, żeby moja córka nie skończyła tak samo. Mam nadzieję, że jest na tyle mądra, by nie podążać jej śladem”.

Przypomnijmy, że przez taki tryb życia, rok temu Riri wylądowała w szpitalu. Liczne koncerty i balangi mocno zakrapiane alkoholem i narkotykami, doprowadziły celebrytkę do skrajnego wyczerpania. Najwidoczniej gwiazda nie wyciągnęła wniosków i dalej baluje na całego.

Doskonałym przykład na bezmyślne zachowanie był festiwal „Coachella”, gdzie celebrytka skręcała jointa na głowie swojego ochroniarza i szalała do białego rana! No cóż, zdecydowanie nie popieramy takiego zachowania.

Miejmy tylko nadzieję, że barbadoska jest silna i nie da się wciągnąć w zgubny nałóg. A paradowanie z wielkim blantem to tylko jednorazowy wybryk.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 22 czerwca 2012 11:51
A jaka normalna piosenkarka nakręca teledysk jak jest na chaju. A tak właściwie tworzy super reklamę narkomanom i alkoholikom.
Gość 5 maja 2012 00:38
a propo tego artykułu. Skąd wiecie jak na prawde jest? te zdjecia są z klipu cheers,a teledysk wcale o niczym nie swiadczy :/
Gość 30 kwietnia 2012 23:33
Nie lubie jej