Poniedziałek, 28 stycznia 2013, 14:12

Sanders NIE UMIE ZAPOMNIEĆ o Kristen!

prawda
fałsz
Sanders NIE UMIE ZAPOMNIEĆ o Kristen!
foto: usmagazine.com
O tym, że zdrada w show biznesie nie popłaca na własnej skórze przekonał się Rupert Sanders. Żonaty reżyser Królewny Śnieżki i Łowcy wplątał się w romans z Kristen Stewart, za co teraz musi ponieść konsekwencje. Jego żona ZAŻĄDAŁA ROZWODU!

Romans z Kristen nie tylko skomplikował życie zawodowe reżysera, ale przede wszystkim prywatne. I kiedy jej uszło to praktycznie na sucho, bo Robert Pattinson w końcu wybaczył jej zdradę, życie Sandersa rozpadło się w mgnieniu oka.

Romans z Stewart kosztował go już stratę dwóch projektów filmowych, a także z powodu skandalu wytwórnia zerwała z nim kontrakt na kolejną część przygód Śnieżki. To jednak nie wszystko!

Żona reżysera złożyła w sądzie papiery rozwodowe. Liberty Ross domaga się rozwodu z orzeczeniem winy ze strony Sandersa, a także przyznania jej opieki nad ich dziećmi. Liberty chce dostać połowę majątku, czyli około 5 milionów dolarów oraz ogromną posiadłość, w której od lat mieszka cała rodzina.


Podobno początkowo żona artysty postanowiła dać mu drugą szansę i wybaczyła skok w bok ze znacznie młodszą aktorką. Jednak on nie przykładał się do ratowania tego związku. Nie spędzał czasu z dziećmi i obsesyjnie śledził informacje na temat Kristen. Nie mógł o niej zapomnieć.

Komentarze

Gość 27 lutego 2013 18:54
I dobrze jego żona zrobiła