Wtorek, 18 września 2012, 14:13

Książę Harry SPŁODZIŁ DZIECKO na IMPREZIE?

prawda
fałsz
Książę Harry SPŁODZIŁ DZIECKO na IMPREZIE?
foto: Wikimedia Commons
Alkohol, narkotyki, prostytutki i nagie zdjęcia to nie jedyne grzeszki księcia Harry'ego. Podczas pamiętnej imprezy w Las Vegas, z której zdjęcia wyciekły do mediów, książę miał uprawiać SEKS BEZ ZABEZPIECZENIA z jedną z dziewczyn!

Amerykański magazyn Star twierdzi, że Harry może zostać ojcem. Podobno jedna z dziewczyn obecnych w jego apartamencie twierdzi, że uprawiała z księciem seks bez żadnych zabezpieczeń.

Niestety sam zainteresowany nie może potwierdzić tych słów, ponieważ BYŁ NAĆPANY I KOMPLETNIE PIJANY! Harry nie pamięta praktycznie niczego, co działo się tej nocy.

Informator magazynu twierdzi, że gdy członkowie rodziny królewskiej usłyszeli o tym, co się wydarzyło, wpadli w panikę, bo Harry naprawdę mógł spłodzić dziecko! Najgorsze jest to, że on sam nie pamięta dokładnie, co się wtedy wydarzyło. W Pałacu Buckingham zaczyna więc robić się nerwowo.

A to nie koniec skandali. Księżna Kate została sfotografowana nago, podczas swoich wakacji z Williamem. Teraz para książęca pozywa tabloid Closer, który opublikował zdjęcia do sądu.

Komentarze

Gość 21 września 2012 17:58
Kto to pisał???