Wtorek, 27 marca 2012, 12:59

Zakochana w bracie!

prawda
fałsz
Zakochana w bracie!
foto: youtube.pl
Bobbi Kristina Brown, po nagłej śmierci matki (Whitney Houston) troszkę się pogubiła! Nastolatka rozpaczliwie szuka szczęścia u boku swojego przyszywanego brata Nicka Gordona! To prawdziwy skandal!

Rodzina Bobbi jest załamana, zwłaszcza babcia nastolatki (Cissy Houston), która uważa, że to kazirodztwo! Młoda Brown, w żaden sposób nie chce słuchać rad i uwag! Jej zdaniem szczęście to priorytet każdego człowieka. A jej szczęściem jest właśnie Nick.

Dzieciństwo celebrytki nie było usłane różami. Alkohol, narkotyki i ciągłe kłótnie rodziców sprawiły, że młoda gwiazda nie zaznała ciepła rodzinnego. Może właśnie dlatego teraz szuka go w ramionach Nicka, który dotychczas wspierał jej całą rodzinę.

Nastoletnia gwiazda pragnie odciąć się od przeszłości i zapowiada ogromne zmiany! Kontrowersyjny partner oraz zmiana nazwiska z Brown, na Houston! Jednym słowem młoda celebrytka szaleje! Mamy tylko nadzieje, że zmiany wyjdą jej na dobre.

Czy Bobbi ma prawo spotykać się z Nickem? Jak dalej potoczą się losy nastoletniej pary? Czy przetrwają trudne chwile i krytykę społeczeństwa?

Zobaczymy, jak długo przetrwają.

foto: youtube.pl


foto: youtube.pl


foto: youtube.pl


foto: youtube.pl

Komentarze

Gość 28 marca 2012 10:28
A JA W SWOIM BUCIE
Gość 28 marca 2012 06:59
Jak dla mnie lepszy o pudelka czy innych tego typu
Gość 27 marca 2012 21:43
Zgadzam się z Tobą w zupełności A. najgorszy portal jaki widziałam!
Gość 27 marca 2012 20:15
ta dziewczyna jest <ble>< żal mi ich >;|
A. 27 marca 2012 18:35
Ja pierdole, co za głupoty. Jak ja tu trafiłem?