Poniedziałek, 21 maja 2012, 14:00

Rihanna nie przestaje pić!

prawda
fałsz
Rihanna nie przestaje pić!
foto: facebook.com
O jej problemach alkoholowych pisaliśmy już nie raz. Piosenkarka słynie z upijania się i palenia marihuany, ale ostatnio stanowczo przesadza. Barbadoska piękność, coraz częściej chadza na mocno zakrapiane imprezy, z których zawsze wychodzi kompletnie pijana.

To już silne uzależnienie, z którym Riri sobie nie radzi. W jednym z wywiadów, przyjaciel piosenkarki wyznał, że to co się dzieje z celebrytką jest naprawdę niepokojące

Nie kontroluje swojego picia. Jest na dobrej drodze do uzależnienia. Boimy się, że skończy naprawdę źle. Nie potrafi wyjść na imprezę i wypić jednego piwa. Jak już zacznie, nie potrafi przestać. Wlewa w siebie alkohol przez całą noc, aż do wschodu słońca. Sporo piła już jako nastolatka, później ciężko pracowała i nie mogła sobie pozwolić na bycie na kacu. Teraz ma trochę wolnego czasu i wykorzystuje każdą chwilę, upijając się do nieprzytomności. Przyjaciele i rodzina przekonują, by zasięgnęła pomocy specjalisty”.

No cóż, skoro rodzina i przyjaciele, nie potrafią pomóc piosenkarce, to pozostaje nam jedynie czekać, aż Riri w końcu sama się opamięta i przestanie pić nim będzie za późno! Ale czy to w ogóle możliwe? Jakiś czas temu, Rihanna, z powodu osłabienia trafiła do szpitala. Jak widać, niczego się nie nauczyła, gdyż kilka dni po powrocie do domu, jak gdyby nigdy nic, balowała na kolejnej imprezie.

Jak sądzicie, czy Rihanna wyjdzie z nałogu?

Komentarze

Gość 21 maja 2012 18:56
szkoda, bo dobra z niej wikalistka! ;>