Czwartek, 14 czerwca 2012, 11:00

Rihanna jest poważnie CHORA!

prawda
fałsz
Rihanna jest poważnie CHORA!
foto: twitter.com
Stan zdrowia znanej piosenkarki, Rihanny, już od jakiegoś czasu budzi niepokój. Fani, rodzina oraz przyjaciele celebrytki, próbowali nakłonić ją na chwilę odpoczynku i relaksu. Niestety uparta Riri, ciągle imprezuje na mocno zakrapianych balangach.

Alkohol i narkotyki już nie raz doprowadziły ją do skrajnego wyczerpania. Jakiś czas temu Rihanna chwaliła się, na jednym z portali społecznościowych, swoim zdjęciami ze szpitala. To straszne, że utalentowana młoda gwiazda, na własne życzenie rujnuje swoje życie i karierę. Amerykański psycholog, Joe Hemmings, analizując zachowanie barbadoski, stwierdził, że to klasyczny przykład narcystycznej osobowości

Jej zachowanie świadczy o tym, że cierpi na narcystyczne zaburzenie osobowości. Cały czas o niej słyszymy, bo ona cały czas usilnie o ten rozgłos zabiega. Nawet jej konto na Twitterze potwierdza diagnozę. Pokazuje na nim prywatne, kontrowersyjne zdjęcia. Widać, że desperacko chce zwrócić na siebie uwagę. Sama nigdy nie przyzna, że to objawy choroby, ale ta dziewczyna potrzebuje terapii”.

Diagnoza lekarza nie brzmi zbyt optymistycznie! Rzeczywiście, Rihanna od dłuższego czasu nie dba o siebie, a jej kontrowersyjne zdjęcia, zamiast zachwycać, budzą odrazę. Kiedy barbadoska gwiazda zdecyduje się na terapię? Czy ktoś jest w stanie jej jeszcze pomóc?

Jak dalej potoczą się losy utalentowanej Rihanny? Myślicie, że piosenkarka wyleczy się z nałogów i skrajnego narcyzmu?

foto: facebook.com


foto: twitter.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: twitter.com


foto: twitter.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze