Czwartek, 19 lipca 2012, 17:00

Pije na umór, żeby założyć ciuchy od Minge!

prawda
fałsz
Pije na umór, żeby założyć ciuchy od Minge!
foto: mwmedia.pl
Wygląd i figura są tym, co wszystkie gwiazdy cenią chyba najbardziej. Jeśli przybędzie im kilka kilo często są za to krytykowane. Dlatego też, każda z nich skrzętnie liczy kalorie.

Dieta, którą stosuje Rihanna nie jest zbyt skomplikowana. Dużo alkoholu, narkotyków, zabawa do białego rana i wieczne szaleństwo. Przy takim trybie życia można zrzucić nawet kilkanaście kilo! Wystarczy spojrzeć na seksowną niegdyś Barbadoskę, która obecnie wygląda jak szkielet.

Jednak takie zachowanie Rihanny nie jest przypadkowe. Jak się okazuje gwiazda CELOWO pije i imprezuje!!! Wszystko po to, żeby schudnąć i ZMIEŚCIĆ SIĘ w wymarzone kreacje od... Ewy Minge.

Ponoć polska kreatorka wysłała ubrania, w których barbadoska piosenkarka miała wystąpić w teledysku. Niestety pojawił się pewien problem. Projektantka przyznaje, że jej ubrania nie pasowały na gwiazdę!

- Zostały wskazane dokładnie rzeczy z pokazu paryskiego haute couture. Informacja przyszła w piątek, teledysk był kręcony w poniedziałek, w związku z tym te wszystkie rzeczy były na nią wtedy dramatycznie za małe, ona zeszczuplała teraz, wtedy były za małe, ale mamy kontakt - mówi Minge w programie "20m2 Łukasza".

Riri podobno załamała się, gdy zaczęła przymierzać ciuchy od Minge. Gwiazda nie zmieściła się w ani jedną rzecz!!! Po tej wpadce próbowała różnych diet, ale żadna z nich nie działała. Rihanna popadła w depresję - właśnie przez to zaczęła pić i imprezować. I tak, całkiem przypadkiem odkryła, że taki tryb życia pomaga jej schudnąć!

Każda gwiazda chce dobrze wyglądać, ale żeby wyniszczać swój organizm tylko po to, by móc założyć wymarzone ciuchy?!! To już chyba lekka przesada!

Komentarze

Gość 20 lipca 2012 21:04
Czy w ogóle wiecie, czym jest depresja?