Poniedziałek, 30 lipca 2012, 14:44

Kiedy ślub Magdy Gessler?

prawda
fałsz
Kiedy ślub Magdy Gessler?
foto: mwmedia.pl
Znana restauratorka, Magda Gessler, już kilka razy przekładała datę swojego ślubu. Związana od kilku lat z Waldemarem Kozerawskim, w każdym niemal wywiadzie podkreśla, jak bardzo pragnie małżeństwa. Na ślubny kobierzec jednak im nie po drodze. Magda zmiany terminu ślubu tłumaczyła do tej pory nadmiarem pracy i totalnym brakiem czasu, zarówno z jej strony, jak i ze strony jej partnera. Ostatni wyznaczony termin na wrzesień 2012 również został odwołany. Czyżby Gessler nie była do końca zdecydowana?

Okazuje się, że przyczyna jest zupełnie inna. Po prostu Magda Gessler nie rozwiodła się ze swoim byłym mężem, Piotrem Gesslerem! Mimo że od dawna nie mieszkają ze sobą i każde z nich układa życie po swojemu, to łączy ich wiele – córka Lara oraz wiele wspólnych interesów.

Czyżby restauratorka planowała powrót do dawnego życia? Bliscy znajomi pary twierdzą, że rozwód to tylko formalność, a Magda nie ma najzwyczajniej czasu na sprawy związane z rozwodem i podziałem majątku.

Waldemar jak na razie spokojnie czeka i nie przejmuje się opinią innych. Czy jednak będzie na tyle cierpliwy, by doczekać się ostatecznej decyzji Magdy?

Komentarze

Gość 31 lipca 2012 12:27
ani to ładne ani to gotować nie umie... i jeszcze charakter sku*wysyński... i ktoś to chce?