Środa, 11 kwietnia 2012, 09:00

Odmłodzona Monika Olejnik!

prawda
fałsz
Odmłodzona Monika Olejnik!
foto: facebook.com
Monika Olejnik to ikona polskiego dziennikarstwa. Nigdy nie ukrywała, że fascynuje ją pozowanie do zdjęć. Jest niczym kobieta-kameleon, wcielając się w różne stylizacje.
W jednym z wywiadów dla magazynu Viva wyznała

„Jestem coraz ładniejsza, poza tym się nie zmieniłam. Jestem próżna i mam blond włosy, których nie chcę obciąć, bo je lubię..."

Czy to prawda, że Monika jest coraz ładniejsza? Nie da się ukryć, że dziennikarka jest już dojrzałą kobietą (56l.), a nie dwudziestolatką!

Najnowszy numer magazynu InStyle zaskoczył okładką, na której widniej nienaturalnie odmłodzona Monika Olejnik. Gładka cera bez żadnej skazy, jak u manekina. Magia Photoshopa działa jak czarodziejska różdżka! Dziennikarka wygląda jakby miała ponad 20 lat mniej! Zastanawiamy się tylko po co?

Celebrytka zawsze powtarzała, że lubi dobrze wyglądać. Ale podkreślała również, że naturalność to podstawa każdej kobiety. Skąd więc pomysł na „odmłodzoną Monikę”? Co się stało z jej zasadami? Czyżby dojrzały wiek dał o sobie znać, a gwiazda telewizji chce pozostać cały czas piękna i młoda?

foto: mwmedia.pl, facebook.com

Komentarze

FACET 7 maja 2012 03:15
TO TO JEST KOBIETA ZAWSZE MYSLALEM ZE TRANSWESTYTA
Gość 16 kwietnia 2012 23:45
jak nie ona
Gość 12 kwietnia 2012 08:38
No fakt stare pudło odmłodzone.jak ja tej starej czarownicy nie cierpię!!!!!!!!!!!!