Wtorek, 10 kwietnia 2012, 15:30

Martyna Wojciechowska chce być sama!

prawda
fałsz
Martyna Wojciechowska chce być sama!
foto: mwmedia.pl
Martyna Wojciechowska, znana podróżniczka, nie szuka partnera na całe życie. Celebrytka ma czteroletnią córkę, której poświęca całą swoją uwagę. Od rozstania z ojcem dziecka minęło już kilka lat, a u boku Martyny nie zobaczyliśmy żadnego mężczyzny. Dlaczego?

W jednym z ostatnich wywiadów podróżniczka wyjaśnia

„Jeśli dziewczyna wychodzi za mąż, jak ma 20 lat, to jest w stanie się pewnych rzeczy nauczyć. Łatwiej się buduje związki w takim młodym wieku, bo jesteśmy bardziej plastyczni. Ja dzisiaj mam 37 lat. już dzisiaj nie idzie się tak łatwo na kompromis i próba nagle wyjście za mąż i ułożenia sobie życia w wieku 37 lat to jest katastrofa! Ja mam swoje zwyczaje, sposób spędzania wolnego czasu. Możesz kogoś bardzo kochać, ale nie pozwolisz wejść na swoje terytorium. Trudno jest zbudować relacje w konkretnym wieku. Można się spotykać, mieć bardzo bliskie więzi, ale trudno jest potem mieszkać pod jednym dachem, kiedy nie robiłeś tego przez wszystkie te lata”.

Czy tak naprawdę Martyna chce być sama? Może jeszcze nie spotkała swojej drugiej połówki? A może to po prostu wygoda! Związek wiąże się z licznymi wyrzeczeniami, a najwidoczniej Martyna nie chce zmieniać ani siebie, ani swojego życia. I ma do tego prawo. Skoro czuje się szczęśliwa jako singielka, pozostaje nam jedynie życzyć jej powodzenia.

Komentarze