Piątek, 2 marca 2012, 15:13

Ekologiczne imię dla dziecka? Tak to możliwe!

prawda
fałsz
Ekologiczne imię dla dziecka? Tak to możliwe!
foto: Jarosław Antoniak / mwmedia.pl
Całkiem niedawno, bo 5 lutego, Reni Jusis i Tomek Makowiecki, zostali po raz drugi rodzicami. Ich pierwsze dziecko - syn, otrzymał dość nietypowe imię - Teofil.

Tym razem Jusis urodziła córeczkę. Znana z bardzo z ekologicznego trybu życia Reni Jusis, tuż po porodzie dodała wpis na Facebooku: "Urodziła się w naturalny, łagodny sposób w wodzie, pozwalając mamie na głęboką relaksację.
Waży 3700g, mierzy 56cm i najlepiej czuje się przytulona skóra do skóry."

Bywalcy salonów i fani piosenkarki zastanawiali się czy i tym razem rodziców dziewczynki poniesie fantazja przy nadawaniu jej imienia. Ci, którzy oczekiwali czegoś skromnego i tradycyjnego raczej się zawiedli. Reni i Tomek nazwali swoją córkę Gaja!

Wydaje się, że takie imię dla córki Jusis nie powinno dziwić. Gaja bowiem oznacza Matkę-Ziemię, a piosenkarka promuje zdrowy i ekologiczny tryb życia oraz
propaguje akcje ratujące naszą planetę. Młoda mama deklaruje, że Gaja będzie wychowywana w tym samym "zielonym" nurcie.

Podobno dziewczynka śpi w drewnianej kołysce, zawijana jest w pieluchy tetrowe, karmiona jest tylko mlekiem matki i nie ma kontaktu z żadnymi środkami chemicznymi, typu proszki do prania czy mydło.

Sami przyznacie, że to dość nietypowy sposób na wychowanie dziecka we współczesnym świecie. Reni i Tomkowi życzymy jednak powodzenia!

Komentarze

Gość 5 marca 2012 20:14
Gaja - ładne imię... A wiecie,jak się nazywa córka Marysi Sadowskiej ?????