Piątek, 7 października 2011, 10:10

Urbańska i jej mały romans

prawda
fałsz
Urbańska i jej mały romans
foto: Marek Ulatowski/mwmedia.pl
W środę na warszawskim Torwarze Janusz Józefowicz zaprezentował pierwsze fragmenty swojego nowego musicalu. Na prezentacji pojawili się zarówno dziennikarze, jak i gwiazdy przedstawienia. Największą sensację wzbudziła jednak Natasza Urbańska, odtwórczyni głównej roli.

Premiera musicalu "Pola Negri" odbędzie się w grudniu, podczas Camerimage w Bydgoszczy. Ten ogromny projekt jest połączeniem baletu, teatru i musicalu z filmem. Aktorzy wirtualni i gwiazdy kina niemego zagrają razem z artystami "Teatru Studio Buffo", a wszystko dzięki specjalnej technologii projekcji.

Urbańska, która w musicalu gra główną rolę, podczas prezentacji nie omieszkała porównać się do słynnej Poli Negri:

Jeśli mam szukać podobieństw, to obie zaczynałyśmy od tańca. Obie też poznałyśmy na swojej drodze mistrzów, którzy nas prowadzą i nas tworzą. Cóż, teraz pozostaje mi tylko zdobyć Hollywood, aby dopełnić tej historii.

Natasza ma chyba chrapkę na mały romans z hollywoodzkim światkiem. Aktorka na pokaz przybyła białym samochodem, który oddawała charakter tej epoki, celebrytka zadawała szyku długą, elegancką suknią oraz futrem w cętki. Jak myślicie, czy w takim stroju uda jej się podbić Hollywood?

Komentarze